Розсіяний склероз – живий з

Вам, можливо, доведеться адаптувати своє щоденне життя, якщо у вас діагностовано розсіяний склероз (МР), але при належному догляді та підтримці багато людей можуть вести тривале, активне та здоровий спосіб життя.

Самовіднесення є невід’ємною частиною повсякденного життя. Це означає, що ви берете на себе відповідальність за власне здоров’я та добробут, за підтримки людей, які беруть участь у вашому догляді.

Самостійна догляд включає в себе те, що ви виконуєте щодня, щоб залишатись придатними, підтримувати гарне фізичне та психічне здоров’я, запобігати хворобам або нещасним випадкам та ефективно боротися з незначними захворюваннями та довготривалими умовами.

Самостійна догляд

Люди, що живуть із довгостроковими умовами, можуть отримати величезне користь від підтримки, щоб піклуватися про себе. Вони можуть жити довше, мати кращу якість життя, бути більш активними та незалежними.

Хоча ви, ймовірно, будете регулярно контактувати з вашою групою з догляду, вам також слід провести комплексний огляд вашої допомоги не рідше одного разу на рік.

Регулярні огляди

Це хороша можливість обговорити ваше поточне лікування, згадати про будь-які нові проблеми, які ви маєте, поміркуйте про будь-яку подальшу підтримку, яка вам може знадобитися, та проінформуйте вас про будь-які нові методи лікування.

Переконайтеся, що ви дозволите своїй команді догляду знати про будь-які симптоми чи проблеми, які у вас є. Чим більше команда знає, тим більше вони можуть вам допомогти.

Там немає спеціальної дієти, яка довела, що сповільнює прогресування MS, але загалом здорова, збалансована дієта може допомогти вам у вирішенні конкретних проблем, таких як втома та запор. Це також може зменшити ризик інших проблем зі здоров’ям, таких як серцево-судинні захворювання.

Регулярна активність і вправи важливі як для загального здоров’я, так і для фітнесу. Дослідження показали конкретні переваги фізичних вправ для людей з МС, включаючи зниження втоми та підвищення сили, мобільності та функції кишечника та сечового міхура.

Куріння пов’язане з підвищеним ризиком для широкого спектру умов здоров’я, і ​​це може також збільшити швидкість, з якою MS посилюється.

Якщо ви курите, припинення може допомогти уповільнити прогрес вашої МС.

Дізнайтеся більше про припинення куріння.

Здорове харчування та фізичні вправи

Якщо у вас виникли серйозні інваліди, пов’язані з MS, вас зазвичай заохочують отримувати грип по кожній осені.

Зупиняючи куріння

Хороша

Проте вакцини, що містять живі організми, такі як вакцина проти БЦЖ (ТБ) та одна з форм черепно-вакцини, можуть не підходити, якщо у вас є лікування деяких (але не всіх) терапевтів, що модифікують захворювання.

Ці процедури можуть послабити вашу імунну систему, що означає, що живі вакцини можуть не працювати або можуть спричинити захворювання.

Хочете знати більше?

Послуги з догляду та підтримки

Варто взяти час, щоб подумати про свої конкретні потреби та те, що вам може знадобитися для досягнення найкращої якості життя. Наприклад, якщо ваш баланс і координація постраждали, ви можете подумати про обладнання та адаптацію додому.

Можливо, вам буде корисно прочитати ваш посібник із догляду та підтримки. Вона включає в себе інформацію та поради щодо

Діагностика МС не повинна впливати на вашу здатність мати дітей. Проте деякі препарати, призначені для МС, можуть впливати на народжуваність як у чоловіків, так і у жінок.

Якщо ви плануєте розпочати сім’ю, обговоріть це зі своєю медичною командою, яка може запропонувати пораду.

Відносини, підтримка та турбота про приховування

Жінки з МС можуть мати нормальну вагітність, після чого доставити здорову дитину та грудне вигодовування.

Маючи дитяче шоу

Наявність дитини не впливає на тривалий курс МС. Рециди, як правило, менш поширені під час вагітності, хоча вони можуть бути більш поширені в місяці після народження.

Гроші та фінансова підтримка показують

Можливо, вам доведеться продовжувати приймати ліки під час вагітності. Однак деякі препарати не слід приймати під час вагітності, тому важливо обговорити це з вашою групою охорони здоров’я.

Хочете знати більше?

Якщо вам доведеться припинити працювати або працювати неповний робочий день з-за своїх МС, вам може важко впоратися з фінансовими потребами. Ви можете мати право на одне або декілька видів фінансової підтримки

Хочете знати більше?

Якщо вас поставили діагноз “МС”, ви повинні повідомити агентство з питань ліцензування водіїв та транспортних засобів (DVLA), а також повідомити свою страхову компанію.

У багатьох випадках ви зможете продовжувати керувати автомобілем, однак вам буде запропоновано заповнити форму, де буде надано більше інформації про вашу хворобу, а також докладніше про ваших лікарів та спеціалістів. DVLA використовуватиме це для того, щоб вирішити, чи підійдеш ви.

Хочете знати більше?

17/01 /

########

Вибір медичного обслуговування може бути складною перспективою. Існує безліч варіантів догляду, але яка саме підтримка потрібна вам?

Ведення шоу