Ремонт пупкової грижі

Грижа виникає, коли внутрішня частина тіла проштовхує слабкість в м’язі або навколишніх тканинних стінках.

Ваші м’язи, як правило, сильні і достатньо міцні, щоб зберегти ваші органи та кишки на місці, але грижа може розвинутися, якщо є якісь слабкі плями.

Пупкові грижі дуже часто зустрічаються у немовлят та маленьких дітей, особливо у недоношених дітей.

Пупочная грижа з’являється як безболісний ком в нирках або біля пупка (пупка).

Це може стати більше, коли сміється, кашляєш, плаче або йдеш у туалет, а можеш скорочуватися, коли розслабишся або лежачи.

У багатьох випадках пупкова грижа сягає, і м’язи відновлюються до першого дня народження дитини.

Що таке пупкова грыжа?

Багряні грижі також можуть розвиватися у дорослих. Без лікування, грижа, ймовірно, погіршиться з часом.

Для отримання інформації про інші види грижі див

Під час вагітності пуповина проходить через отвір у животі живота (живота). Це відкриття повинно закриватися незабаром після народження, але в деяких випадках м’язи повністю не пломбуються.

Це залишає слабке місце навколо навколишньої стінки м’язів (черевної стінки). Пупкова грижа може розвинутися, коли жирова тканина або частина кишечника проникає в область біля пупка.

У дорослих фактори, які можуть сприяти розвитку пупкової грижі, включають в себе

При необхідності пупкові грижі можна лікувати хірургічними операціями, щоб виштовхнути опуклість на місце і посилити слабкість в черевній стінці.

Що викликає пупкову грижу?

Ця операція може бути рекомендована для вашої дитини, якщо грижа велика або не зникла до того часу, коли вони досягнуть чотирьох або п’яти років.

Вам, як правило, радимо чекати, доки ваша дитина досягне цього віку, оскільки операція не є суттєвою, якщо не виникають ускладнень. Ризик вашої дитини, що розвиває ускладнення, дуже низький.

Однак хірургічне втручання рекомендується для більшості дорослих з пупкової грижу, оскільки грижа навряд чи покращиться сама по собі, коли ви старше, і ризик виникнення ускладнень є вищим.

Ускладнення, які можуть розвинутися в результаті пупкової грижі, включають в себе

Коли потрібна операція?

Хірургія позбудеться гриж і запобігає будь-яким серйозним ускладненням, хоча існує ймовірність його повернення після операції.

Ремонт пупкових гриж – це відносно проста процедура, яка зазвичай займає від 20 до 30 хвилин для виконання. Зазвичай застосовується загальний анестетик, тому при проведенні операції немає болю.

Слабке місце в черевній стінці зазвичай закривається швами у дітей. Якщо грижа велика або у дорослих, спеціальна сітка може використовуватися для зміцнення площі.

Ремонт пупкової грижі

Ви або ваша дитина повинні мати можливість їхати додому в той самий день, коли операція проводиться, але ви можете відчувати себе трохи болісно і незручно, поки ви відновите.

Через кілька тижнів після операції потрібно буде обмежувати напружену активність, і зазвичай рекомендується тиждень або дві школи або роботи. Більшість людей можуть протягом місяця після операції повернутися до всієї своєї звичайної діяльності.

Докладніше про

Ускладнення від ремонту пупкових гриж є рідкістю, але можуть включати в себе

Кнопка “пупка” часто виглядає нормально після операції, але є шанс, що в результаті операції може змінитися його зовнішній вигляд.

Чи є ризик від операції?

29/09 /

Як підготувати свою дитину до перебування в лікарні