Регенерація черевної грижі – відновлення

Ви повинні мати можливість йти додому в день, або наступного дня, ваша операція. Отримайте дорослого, щоб доставити вас додому в машині або на таксі та дотримуйтесь будь-яких вказівок, наданих лікарнею.

Після операції ваша пахна відчуватиметься важкою та незручною. Вам буде надано знеболюючих засобів, які допоможуть зняти цей дискомфорт.

Дорослі особи повинні залишатися з вами протягом перших 24 годин після вашої операції у випадку виникнення будь-яких проблем.

Дивлячись на себе

Якщо після того, як ви їдете додому, ви все ще маєте біль, продовжуйте приймати знеболюючі препарати за порадою лікарні. Застосування легкого тиску на вашу рану за допомогою вашої руки або невелика подушка може призвести до кашлю, чхання та переміщення між сидячим і стоячим більш комфортним.

Переконайтеся, що ви дотримуєтесь інструкцій, наданих вашою медсестрою щодо догляду за раною, гігієною та купанням.

Діяльності

Набряк у туалеті через запор може викликати біль навколо вашої рани. Ви можете зменшити ризик запору, пити багато флюїдів і їсти багато овочів, фруктів та харчових продуктів з високим вмістом волокна, таких як коричневий рис, хліб із цільного борошна та макарони. Також може допомогти легкий та безрецептурний проносний засіб.

Якщо операція проводилась під загальним анестезіологічним дослідженням (що заважає вам спати під час вашої операції), ваша координація та міркування можуть бути порушені на короткий час. Уникайте алкоголю, керуєте машиною або підписуєте юридичні документи щонайменше 48 годин після будь-якої операції, пов’язаної з загальним анестетиком.

З плином часу ви можете поступово повернутись до звичайної діяльності, як тільки ви зможете їх виконувати, не відчуваючи ніякого болю.

Більшість людей можуть робити легкі заходи, такі як покупки, через один-два тижні. Ви також повинні мати можливість повернутися до роботи через один-два тижні, хоча вам може знадобитися більше часу, якщо ваша робота передбачає ручну роботу.

Легкі вправи, такі як ходьба, можуть допомогти процесі зцілення, але вам слід уникати важких навантажень та важких заходів протягом приблизно чотирьох-шести тижнів.

Спочатку секс може бути болісним або незручним, але, як вам це дуже подобається, для сексу дуже добре.

Поговоріть з медичним працівником, який відповідає за вашу турботу про пораду про те, коли ви можете їхати. Як правило, доцільно уникати водіння, поки ви не зможете виконати екстрену зупинку без відчуття біль або дискомфорту (ви можете практикувати це без початку вашої машини).

Коли зателефонувати до лікаря

Як правило, це станеться через 1-2 тижні, перш ніж ви досягнете цього пункту після лапароскопії (хірургія ключевої хвороби), хоча це може зайняти більше часу після відкритої операції.

Як правило, рекомендується звернутися до своєї страхової компанії до початку руху.

Зателефонуйте своєму хірургу, якщо ви зіткнулися з такими симптомами

Дізнайтеся, як ви можете звільнитись з лікарні та які заходи ви повинні зробити перед поверненням додому

Поради щодо повернення до норми після операції