Ревматоїдний артрит – живий з

Ревматоїдний артрит може змінюватися в життя. Вам може знадобитися довготривале лікування, щоб контролювати ваші симптоми та зменшити суглобовий збиток.

Залежно від того, наскільки сильно ви відчуваєте біль та жорсткість, і скільки у вас є суглобові ушкодження, вам, можливо, доведеться адаптувати спосіб виконання простих щоденних завдань. Вони можуть стати складними або зайняти більше часу для завершення.

Ось деякі речі, які ви можете зробити, щоб допомогти зберегти стан під контролем.

Самообслуговування

Самообслуговування є невід’ємною частиною повсякденного життя. Вона передбачає відповідальність за власне здоров’я та добробут за підтримки тих, хто бере участь у вашому догляді.

Самообслуговування включає в себе те, що ви виконуєте кожен день, щоб залишатися в силі, підтримувати гарне фізичне та психічне здоров’я, запобігати захворюванню чи нещасним випадкам та ефективніше доглядати за незначними захворюваннями та довготривалими умовами.

Візьміть ліки

Люди, що живуть із довгостроковими умовами, можуть отримати величезне користь від підтримки, щоб піклуватися про себе. Вони можуть жити довше, мати якісну якість життя та бути активнішими та незалежними.

Важливо приймати ліки, як це передбачено, навіть якщо ви починаєте відчувати себе краще, оскільки ліки можуть запобігти спалаху спалаху та зменшити ризик виникнення таких проблем, як ушкодження суглобів. Якщо у вас виникли питання або сумніви щодо прийому ліків або побічних ефектів, зверніться до своєї медичної служби.

Можливо також корисно прочитати інформаційну брошуру, яка поставляється з лікарським засобом про можливі взаємодії з іншими препаратами або добавками. Зверніться до своєї медичної служби, перш ніж приймати будь-які безрецептурні засоби, такі як знеболюючі препарати або харчові добавки. Вони іноді можуть перешкоджати вашому лікуванню.

Оскільки ревматоїдний артрит є довгостроковим станом, ви будете регулярно контактувати зі своєю групою охорони здоров’я, щоб вони могли перевірити, чи правильно ваш стан знаходиться під вашим здоров’ям, і ваше лікування підходить саме вам.

Чим більше команда знає, тим більше вони зможуть вам допомогти, тому обговоримо будь-які проблеми, які ви маєте з ними.

Якщо у вас є ревматоїдний артрит, вам, можливо, буде рекомендовано мати щорічний грибковий грип для захисту від грипу. Вам також може запропонувати провести пневмококову вакцинацію, одноразову ін’єкцію, яка захищає від конкретної серйозної інфекції, яка називається пневмококової пневмонією.

Отримайте багато спокою під час спалаху, як це відбувається, коли ваші суглоби можуть бути особливо болючими та запальними. Введення подальшого навантаження на сильно набряклості та хворобливі суглоби часто може посилити біль та запалення.

Регулярні огляди

Регулярні вправи і здорова дієта рекомендуються кожному, а не тільки людям з ревматоїдним артритом. Вони можуть допомогти запобігти багатьом захворюванням, включаючи серцеві захворювання та багато форм раку.

Хороша

Здорове харчування та фізичні вправи

Регулярно тренування можуть допомогти зняти стрес, допомогти рухати суглоби та зміцнювати м’язи, що підтримують суглоби. Вправи також можуть допомогти вам схуднути, якщо у вас надмірна вага, що може надати додаткові навантаження на суглоби.

Однак важливо досягти балансу між відпочинком та фізичними вправами. Відпочинок призведе до того, що запалені суглоби почуватимуться комфортнішими, але без руху ваші суглоби будуть зміцнюватися, і ваші м’язи стануть слабкішими. Вам потрібно дізнатись про найкращі заходи та правильний баланс для вас.

При старті вправи завжди краще збільшити кількість вправ, які ви робите поступово, і якщо певна активність призводить до того, що ваші суглоби стають теплими та набряклими, або якщо вони викликають сильний біль, то зупиняйтеся і відпочивайте. Якщо ні, то вам слід продовжувати.

Якщо певна активність завжди викликає спалах, то, мабуть, краще уникнути цього і знайти альтернативу. Загалом, вправи, що включають такий вплив, як крокові вправи або контактні види спорту, такі як регбі та футбол, можуть викликати проблеми. Форми фізичного навантаження, які послаблюють ваші суглоби, включають в себе плавання, їзду на велосипеді, ходьбу та аквааеробіку.

Якщо вам потрібна додаткова допомога, ваш фізіотерапевт – це хороша людина, яка допомагає вам надати відповідні вправи для вас.

Хочете знати більше?

Контроль за ревматоїдним артритом допоможе вам справитись із впливом на ваш спосіб життя.

Arthritis Care пропонує курси самоуправління для навчання методів позитивного життя з артритом. Техніка включає в себе релаксацію та дихальні вправи, щоб допомогти контролювати біль, цілеустрімні вправи і позитивне мислення, щоб допомогти вам отримати певний контроль над вашим станом.

Приховування самоврядування

Національна програма ревматоїдного артриту (NRAS) розроблена програмою самообслуговування, спеціально призначена для людей з ревматоїдним артритом. Цей курс допомагає людям більше дізнатися про їх стан та надає практичні поради щодо управління повсякденним життям.

Поговоріть з іншими шоу

Хочете знати більше?

Покажіть ваші почуття

Багато людей вважає корисним спілкуватися з іншими людьми в аналогічній ситуації, і ви можете отримати підтримку від людини або групи людей з ревматоїдним артритом. Організації-пацієнти мають місцеві групи підтримки, де ви можете зустріти інших людей з діагнозом тієї ж стану.

Зателефонуйте на безкоштовну лінію допомоги NRAS за телефоном 0800 298 7650, щоб звернутися до тренерського консультанта з ревматоїдного артриту. NRAS також має команду медичних консультантів.

Ви також можете зателефонувати за безкоштовною, конфіденційною довідковою лінією артрит-терапії за телефоном 0808 800 4050 (з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 16:00).

Хочете знати більше?

Важко мати справу з непередбачуваним характером ревматоїдного артриту. Через кілька днів біль і жорсткість будуть набагато гіршими, ніж інші, і неможливо дізнатися, коли станеться спалах.

Тяжкий характер ревматоїдного артриту може означати, що у деяких людей розвивається депресія або почуття стресу та тривоги. Іноді ці почуття можуть бути пов’язані з погано контрольованим болем або втомою. Життя з будь-яким довгостроковим станом дозволяє з більшою ймовірністю мати ряд емоцій, таких як розчарування, страх, біль, гнів та обурення.

Проконсультуйтеся зі своєю медичною командою, якщо ви намагаєтеся поставитись до свого стану емоційно. Вони можуть запропонувати ліки або психологічні втручання, щоб допомогти.

Хочете знати більше?

Якщо ви приймаєте ліки для лікування ревматоїдного артриту, повідомте медичну групу про те, чи хочете ви створити сім’ю, або якщо ви стурбовані вагітністю при лікуванні.

Деякі ліки, такі як метотрексат, лефлуномід та біологічні процедури, не повинні приймати чоловіки чи жінки, коли вони намагаються для дитини. Лікарі та медсестри будуть працювати з вами, щоб забезпечити контроль вашого ревматоїдного артриту під час вагітності.

Маленькі та маленькі діти фізично і психічно вимагають будь-якого батька, але особливо якщо у вас є ревматоїдний артрит. Якщо ви намагаєтеся справлятися, це може допомогти розмовляти з іншими людьми в тій самій ситуації, що і ти. Ви також можете отримати додаткову допомогу від вашого відвідувача здоров’я або професійного терапевта, щоб допомогти вам керувати своєю молодою сім’єю.

Хочете знати більше?

Біль, дискомфорт та зміни у вашому настрої можуть вплинути на ваше статеве життя. Ваша самооцінка або думки про те, як ви виглядаєте, можуть вплинути на вашу довіру.

Хоча багатьом багатьом важко говорити про такі приватні проблеми, існують ресурси, які можуть вам допомогти. Поговоріть зі своїм партнером або ГП про вплив ревматоїдного артриту на вашу сексуальність та сексуальні стосунки.

Хочете знати більше?

Якщо вам доведеться припинити працювати або працювати неповний робочий день з-за вашого ревматоїдного артриту, вам важко впоратися з фінансуванням.

Ви можете мати право на одне або декілька видів фінансової підтримки

Ви також можете мати право на отримання інших пільг, якщо у вас є діти, які проживають вдома, або якщо у вас низький дохід домогосподарства.

Якщо у вас є ревматоїдний артрит, вам, ймовірно, знадобляться повторні призначення ліків, щоб утримати ваш стан під контролем.

Ревматоїдний артрит не вказаний як медичний стан, який дає право на безкоштовне призначення рецептів у Англії, хоча іноді ви можете отримувати своє ліки безкоштовно, якщо ваш стан відноситься до категорії: “постійна фізична працездатність, що означає, що людина не може Вийти без допомоги іншої людини “.

Ви також маєте право на безкоштовні рецепти, якщо вам 60 або більше років, або якщо ви отримуєте допомогу на доходи, допомогу на роботу на основі доходу або допомогу з зайнятості та підтримки з доходів.

Якщо ви не маєте права на безкоштовні рецепти, вам, можливо, буде дешевше придбати сертифікат передоплати за рецептом (PPC). Це дійсно рецепт “сезонний квиток”, який охоплює всі ваші рецепти протягом трьох або 12-місячного періоду.

Дізнайтеся більше про допомогу щодо витрат на рецепту, щоб дізнатись, чи маєте ви право на безкоштовні рецепти.

Хочете знати більше?

Якщо у вас болить, допоможуть зберегти активність, а також приймати знеболюючі препарати та здійснити фізіотерапію

Хронічні больові страждаючі можуть побачити, як їх сексуальне життя виривається. Читайте поради про те, як відновити секс з партнером

04/08 /

Початок та піднесення сімейного шоу

04/08 /

Секс і стосунки показують

Гроші та переваги показують

Платити за свої ліки