Ревматична лихоманка – Лікування

Якщо ваша дитина розвиває ревматичну лихоманку, лікар зверне їх до лікаря-педіатра.

Оскільки ревматизм в Англії дуже рідкий, їх також можна віднести до лікаря з досвідом лікування захворювання, тому план лікування може бути складений.

Це може включати відвідування лікарні або спеціалізованої клініки в одному з найбільших міст Англії.

План лікування

Більшість людей з ревматичною лихоманкою досить добре для лікування в домашніх умовах, але для відвідування лікарні може знадобитися регулярне відвідування, тому серце людини можна ретельно контролювати.

В даний час не існує ліків від ревматичної лихоманки, але ви можете вживати заходів для того, щоб ваша дитина почувалась максимально комфортною та зменшила ризик серйозних ускладнень. Наприклад, це можливо

Протизапальні препарати

Протизапальні препарати можуть бути використані для полегшення симптомів болю в суглобах, набряку (артриту) і, у важких випадках, зменшують запалення серця.

Нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ), що включають знеболюючі засоби, такі як ібупрофен, зазвичай використовуються для полегшення артриту.

Застосування аспірину, як правило, не рекомендується дітям у віці до 16 років, тому що є невеликий ризик того, що це спричинить синдром Рейє, потенційно смертельне захворювання, яке може призвести до пошкодження печінки та головного мозку.

Проте для ревматичної лихоманки часто застосовується виняток, тому що більшості дітей потрібно лише приймати аспірин з низькою дозою протягом одного-двох тижнів, і він виявився дуже успішним у лікуванні симптомів. Більшість фахівців у галузі охорони здоров’я вважають, що переваги використання аспірину для лікування ревматичної лихоманки значно переважають ризики.

Якщо в результаті електрокардіограми (ЕКГ) виявляється запалення серця, зазвичай рекомендується застосовувати тип стероїдного препарату, який називається преднізолон.

Преднізолон, як правило, дається у формі таблетки як курс тривалістю від двох до шести тижнів. Побічні ефекти включають головний біль, запаморочення, проблеми зі сном та збільшення ваги. Ці побічні ефекти повинні проходити після закінчення курсу.

Важливо позбутися будь-якої стрептококової бактерії, залишеної в організмі вашої дитини від інфекції. Важливо також запобігти виникненню будь-якої стрептококової бактерії після первинної інфекції, яка осідає в горлі та викликає іншу стрептококову інфекцію горла. Це відбувається тому, що додаткові горла інфекції можуть призвести до іншого епізоду ревматичної лихоманки; Повторні епізоди ревматичної лихоманки підвищують ризик виникнення постійного пошкодження серця. Ін’єкції антибіотиків (внутрішньовенне або внутрішньом’язові) кожні два-три тижні протягом багатьох років, як правило, рекомендують.

Антибіотики

Поточні рекомендації заявляють, що якщо ваша дитина

Постільний режим

Sydenham chorea

Дуже важливо, щоб ваша дитина не пропустила ін’єкцію антибіотиків. Якщо вони це зробили, ви повинні організувати, щоб вони отримали наступну ін’єкцію якомога швидше.

Не забудьте повідомити свого лікаря або медичної сестри, якщо ваша дитина їде за кордон, у відпустку, далеко на час, або ви рухаєтеся вдома. Лікар або медсестра зможуть організувати постійне лікування вашої дитини.

Ваша дитина ніколи не повинна припиняти лікування антибіотиками, не обговорюючи її з вашим лікарем.

При правильному догляді та правильній ін’єкції антибіотиків більшість дітей з ревматичною лихоманкою здатні вести нормальне життя.

Важливо те, щоб у вашої дитини ніколи не було іншого нападу на ревматичну лихоманку. Єдиний спосіб зробити це – переконатись, що у них є регулярні ін’єкції антибіотиків.

Багато постільного відпочинку рекомендується, оскільки це допоможе зменшити навантаження на серце і послабити деякі симптоми, такі як задишка та постійна втома.

Ваша дитина може повільно почати збільшувати свої рівні активності, коли вони починають відновлюватися. Лікар, відповідальний за турботу про вашу дитину, зможе зробити більш докладні рекомендації.

Якщо ваша дитина має епізоди хореї Сіденхема (неконтрольоване фізичне потрясіння та емоційні спалахи), переміщення їх у спокійну, тиху обстановку, таку як темна спальня, може допомогти покращити їх симптоми.

Ліки можна рекомендувати, якщо епізоди є серйозними. Ліки, спочатку призначені для лікування епілепсії, такі як карбамазепін та вальпроєва кислота, зазвичай ефективні при лікуванні хореї Сиденам.

Проте, якщо доза занадто висока, ці ліки можуть викликати побічні ефекти, схожі на п’яний, включаючи запаморочення, подвійне бачення та блювоту.

Якщо ваша дитина зазнає будь-який з цих симптомів, зверніться до лікаря, який відповідає за їх догляд, щоб їх дозування можна було переглянути.

29/10 /

29/10 /

Антибіотики є препаратами, що використовуються для лікування – і в деяких випадках – запобігають бактеріальним інфекціям

Дізнайтеся про НПЗЗ, тип медикаментозного лікування, який широко використовується при таких симптомах, як головні болі, болі в суглобах м’язів та суглобів, підвищення температури і запалення