Раптовий синдром дитячої смерті (SIDS)

Раптовий синдром дитячої смерті (SIDS), іноді відомий як “дитяча смерть”, – це раптова, несподівана та незрозуміла смерть очевидно здорової дитини.

У багатьох частинах світу трохи більше 300 немовлят щорічно вмирають раптово і несподівано. Ця статистика може звучати тривожною, але СРЗР є рідкістю, і ризик того, що ваша дитина вмирає від неї, є низькою.

Більшість смертей трапляються протягом перших шести місяців життя дитини. Діти, що народжуються передчасно або з низьким вагою вагітності, перебувають у більшому ступені ризику. СИДС також має тенденцію бути трохи більш поширеним у хлопчиків.

СИДС зазвичай виникає, коли дитина спить, хоча іноді це може статися, коли вони прокидаються.

Батьки можуть зменшити ризик виникнення СИДС, не паливши під час вагітності або після народження дитини, і завжди розміщуючи дитину на спині, коли вони сплять (див. Нижче).

Дізнайтеся, як припинити палити.

Що викликає СДРС?

Точна причина СДРС невідома, але вважається, що це сукупність факторів.

Експерти вважають, що SIDS виникає на певному етапі розвитку дитини, і це впливає на дітей, уразливих до певних екологічних стресів.

Ця вразливість може бути спричинена тим, що вони народжуються передчасно або мають низький вагу, або через інші причини, які ще не визначені.

Екологічні стреси можуть включати в себе тютюнове диму, потрапляння в сплячку, незначне захворювання чи перешкоджання диханням. Також існує зв’язок між сплячими (сплячими з вашою дитиною на ліжку, дивані або кріслі) та СИДС.

Дітям, які вмирають від СМДС, вважається, що вони мають проблеми в тому, як вони реагують на ці стреси та як вони регулюють частоту серцебиття, дихання та температуру.

Незважаючи на те, що причиною виявлення СИДС недостатньо розуміння, існує ряд речей, які можна зробити для зменшення ризику.

Що я можу зробити, щоб запобігти загрозі СИДС?

Нижче наведено список речей, які ви можете зробити, щоб запобігти запобіганню виникнення СИДС.

Робіть

Не треба

Дізнайтеся більше про зменшення ризику виявлення СИДС.

Шукайте медичну допомогу, якщо ваша дитина нездоровий

Діти часто мають незначні захворювання, про які вам не потрібно турбуватися. Дайте своїй дитині достатню кількість рідини для пиття і не дозволяйте їм надто спекотно.

Якщо ви турбуєтесь про свою дитину в будь-який момент, зверніться до свого лікаря або зателефонуйте за порадою.

Наберіть 999 для швидкої допомоги, якщо ваша дитина

Служби підтримки

Дізнайтеся більше про виявлення ознак важкої хвороби у дітей.

Якщо дитина вмирає раптово і несподівано, то буде потрібно провести розслідування того, як і чому вони померли. Як правило, буде потрібно пост-смертна експертиза, яка може бути дуже неприємною для сім’ї.

Працівники міліції та охорони здоров’я тісно працюють, щоб дослідити несподівані випадки загибелі немовляти та забезпечити підтримку сім’ї. Вони повинні вміти контактувати з місцевими джерелами допомоги та підтримки.

Багато людей знаходять розмову з іншими людьми, які мали подібний досвід, допомагає їм справитися з їх втратою.

Колабочна довіра надає поради та підтримку для потерпілих сімей. Спеціально підготовлені консультанти доступні на їхній довідковій лінії. Номер є 0808 802 6868, і він відкритий з понеділка по п’ятницю (з 10:00 до 17:00), а також у вихідні та святкові дні (з 18:00 до 22:00). Ви також можете відвідати їх веб-сайт для отримання додаткової інформації та підтримки, якщо ви постраждали.

Веб-сайти Babyloss і Sands є корисними ресурсами для тих, хто постраждав від смерті дитини під час вагітності, при народженні або незабаром після цього.

Дізнайтеся більше про втрату тягаря.

14/09 /

14/09 /

Поради, щоб допомогти вашим дитині спати, в тому числі, де вони повинні спати і встановити рутину

Консультант по звільненню по службі пояснює, що таке збиток, як справитися і куди звернутися за допомогою та підтримкою