Психіатрія

Психіатрія – це медичне поле, пов’язане з діагностикою, лікуванням та профілактикою психічних захворювань.

Лікар, який працює в психіатрії, називається психіатром. На відміну від інших фахівців з психічного здоров’я, таких як психологи та консультанти, психіатри повинні бути лікарями, які мають медичну кваліфікацію, які вирішили спеціалізуватися в психіатрії. Це означає, що вони можуть призначати ліки, а також рекомендувати інші види лікування.

Більшість психіатрів працюють у складі громадських груп з питань психічного здоров’я (CMHT), в амбулаторних клініках чи лікарнях. Деякі проводять заняття в терапії ГП.

Умови психічного здоров’я, які можуть бути діагностовані та лічені психіатром, включають в себе

Психіатри також можуть надавати психологічну підтримку людям з довгостроковими, болючими або терміновими фізичними умовами здоров’я.

Вам, як правило, потрібно звернутися до лікаря або іншого лікаря, щоб побачити психіатра.

Які умови можуть лікувати психіатри?

Ваш лікар може звернутися безпосередньо до психіатра або до члена місцевої служби психічного здоров’я, який може оцінити ваші потреби та допомогти з’ясувати, чи потрібно звернутися до психіатра чи іншого спеціаліста з психічного здоров’я.

Ви також можете побачити психіатр в приватному порядку, хоча більшість приватних психіатрів віддають перевагу зверненню до свого лікаря. Ваш лікар може мати можливість рекомендувати психіатрів у вашому районі. Ви також можете спробувати звернутися безпосередньо в психіатричну клініку або скористатися онлайновими службами, такими як психіатрія Великобританії.

Ви побачите психіатрія, який спеціалізується в області психіатрії, найбільш відповідний вашій ситуації. Основні сфери експертизи включають в себе

Ви можете перевірити подробиці психіатра, в тому числі їх області спеціальності, дивлячись на медичний реєстр, каталог всіх практикуючих лікарів ..

Якщо вони мають літери MRCPsych (член Королівського коледжу психіатрів) або FRCPsych (співробітник Королівського коледжу психіатрів) після свого імені, вони є поточним членом Королівського коледжу психіатрів (RCPsych).

Під час першого призначення ваш психіатр проведе первинну оцінку. Вони розглядають як ваше психічне, так і фізичне здоров’я, і ​​вони можуть запитати

Отримання зустрічі з психіатром

Після оцінки вашого стану психіатр може призначати ліки або рекомендувати інші методи лікування, такі як консультування або когнітивна поведінкова терапія (КПТ).

Кількість разів, коли вам потрібно звернутися до психіатра, і тривалість кожного призначення, залежить від ваших обставин.

Психіатр може продовжувати керувати вашим лікуванням, або вони можуть направити вас до інших служб психічного здоров’я у вашому районі. Ці служби працюють у невеликих підрозділах або в клініках і мають на меті допомогти людям управляти хворобою, щоб вони могли вести нормальне життя в межах громади.

Що відбувається під час ваших зустрічей?

Отримуйте інформацію про проблеми психічного здоров’я, дізнавайтеся, де можна отримати допомогу, та читайте історії інших людей

Що шукати в консультанті або психотерапевті та як отримати користь від ваших сеансів

Місцезнаходження