Прищі – причини

Прищі викликаються, коли крихітні отвори в шкірі, відомі як волосяні фолікули, заблоковані.

Сальні залози – крихітні залози, розташовані поблизу поверхні вашої шкіри. Залози прикріплені до волосяних фолікулів, які є невеликими отворами у вашій шкірі, з якої виростає індивідуальне волосся.

Сальні залози змащують волосся та шкіру, щоб вона не висихала. Вони роблять це, виробляючи масляну речовину, що називається шкірною капутою.

Тестостерон

У вугрі залози починають виробляти занадто багато шкірного сала. Надлишок шкірного сала змішується з мертвими клітинами шкіри, і обидва речовини утворюють пробку в фолікулі.

Якщо закріплений фолікул наближається до поверхні шкіри, воно випливе назовні, утворюючи білий вінець. Крім того, підключений фолікул може бути відкритим для шкіри, створюючи вугрів.

Угри в сім’ях

Зазвичай нешкідливі бактерії, що живуть на шкірі, можуть заразити і заразити закупорені фолікули, викликаючи папули, пустули, вузлики або кісти.

Підліткові вугрі, як вважають, викликані підвищеним рівнем гормону, який називається тестостерон, який виникає під час статевого дозрівання. Гормон відіграє важливу роль у стимуляції росту і розвитку пеніса та яєчок у хлопчиків, а також підтримання м’язової та кісткової здатності у дівчат.

Сальні залози особливо чутливі до гормонів. Вважається, що підвищений рівень тестостерону призводить до того, що залози виробляють набагато більше шкірного сала, ніж потреба в шкірі.

Вправи можуть працювати у сім’ях. Якщо у ваших батьків з’явилися вугрі, то ймовірно, що ви також розвинете його.

Одне дослідження показало, що якщо у ваших обох батьків є вугри, то ви більш схильні до більш важких вугрів у ранньому віці. Він також виявив, що, якщо один або обидва ваших батьків мали дорослі вугри, ви, швидше за все, отримуватимуть дорослі вугри.

Більше 80% випадків вугрів у дорослих зустрічаються у жінок. Вважається, що багато випадків вугрів для дорослих викликані змінами рівня гормонів, які у багатьох жінок в певний час.

Ці моменти включають в себе

Угри в жінок

Інші можливі тригери спалаху вугрів включають в себе

Інші тригери

Мікрофлори вугрів

Незважаючи на те, що одне з найбільш поширених шкірних станів, вугрі також є одним з найбільш погано зрозумілих. Існує багато міфів і неправильних уявлень про це

Зберігайте шкіру здоровими в усіх вадах. Плюс поширені шкідливі стани та лікування, у тому числі вугри