Прикордонне порушення особистості – Симптоми

Прикордонне порушення особистості (BPD) може спричинити широкий спектр симптомів, які можуть бути згруповані в чотири основні області.

Чотири області є

Кожна з цих областей більш детально описана нижче.

Емоційна нестабільність

Якщо у вас є BPD, у вас може виникнути низка часто інтенсивних негативних емоцій, таких як

У вас може виникнути сильний перепади настрою протягом короткого проміжку часу. Люди з ВПД мають почуття суїциду з відчаєм, і через кілька годин вони почуваються досить позитивно. Деякі люди почуваються краще вранці, а деякі вночі. Шаблон змінюється, але ключовим знаком є ​​те, що ваші настрої розгойдуються непередбачуваними шляхами.

Порушене закономірність мислення

Існує три рівні порушень мислення, які можуть впливати на людей з BPD. Вони оцінюються за ступенем тяжкості

Якщо у вас є BPD, існує два основних типи імпульсів, які ви можете виявити надзвичайно важко контролювати

Якщо у вас є BPD, ви можете відчути, що інші люди відмовляються від вас, коли вам найбільше знадобляться, або занадто близько і душить вас.

Коли люди бояться залишення, це може призвести до почуття сильної тривоги та гніву. Вони можуть робити божевільні зусилля, щоб запобігти залишенню в спокої, як-от

Крім того, ви можете відчувати, що інші задушують, контролюють або тягнуть вас, що також провокує інтенсивний страх і гнів.

Тоді ви можете реагувати, діючи таким чином, щоб змусити людей піти, наприклад, емоційно відкликати, відкидати їх або використовувати словесне зловживання.

Ці два шаблони, ймовірно, призведуть до нестабільних відносин “любові-ненависті” з певними людьми.

Імпульсивна поведінка

Багато людей з BPD, як видається, застрягли з дуже жорстким “чорно-білим” поглядом про відносини. Або стосунки є досконалими, і ця людина чудова, або відносини приречені, і ця людина страшна. Люди з BPD, схоже, не можуть або не хочуть приймати будь-яку “сіру зону” у своєму особистому житті та відносинах.

Нестабільні відносини

Для багатьох людей з ВПД емоційні стосунки (у тому числі стосунки з професійними опікунами) передбачають «відмову! / Будь ласка, не ходжу» станів розуму, що заплутує їх і їхніх партнерів. На жаль, це часто може спричинити розпад.

Якщо у вас є думки про самогубство

Якщо у вас діагностовано BPD, повідомте когось, котрий ви довіряєте своєму стану. Надайте їм контактну інформацію про вашу групу опікунів і попросіть їх зв’язатися з ними, якщо вони стурбовані вашою поведінкою.

Якщо ви турбуєтеся про себе чи з коханого, ці службові дзвінки можуть запропонувати експертну пораду

Суїцидальні думки