Поперекова декомпресія – історія Рон

Рон Оксбург, голова декількох невеликих компаній, успішно пройшов операцію по поясничній декомпресії.

Я почав відчувати поколювання в пальцях, які поступово погіршувались, – каже Рон. – Я втратив якесь відчуття в моїх ногах і був дуже хитавим. Я навіть звикла падати. Було очевидно, що щось не так, і після спілкування з моїм ГП, друзями та колегами мене попросили до консультанта в лікарні Хаммерсміт в Лондоні.

На щастя, мені не довелося занадто багато чекати на мою операцію. Мені дали загальний анестетик і потім помістили над арочним столом, щоб розтягнути мою спину і відокремити хребці. Хірург зробив 15-дюймовий розріз вниз по мій хребет, полегшив м’язи в одну сторону і повинен був працювати, поступово видаляючи внутрішні розростання.

Я відчував себе дуже болісно і примхливо, коли я прийшов навколо, але повернувся на ноги не встигнув. Я повернувся додому після трьох з половиною днів і міг відвідати офіс через тиждень. Я, природно, активна людина, також дуже рішуча, і не сумніваюся, що це прискорює відновлення. Через три тижні я ходив без палиць і ніколи не оглядався. Дискомфорту пішло, і я не мав більше падіння. Я зараз повернувся до мого відпочинку на гірських ходьбах. Очевидно, я не бачу мого рубця, але мені сказали, що це особливо не помітно.

Коли я повернувся, щоб побачити свого хірурга через рік, він не міг повірити в свій діапазон рухів. Це дійсно так добре, як це було коли-небудь.