Поперекова декомпресійна операція – Ризики

Як і всі хірургічні втручання, операція по поясничній декомпресії носить певний ризик ускладнень.

Хвороба поперекової декомпресії, як правило, ефективна при лікуванні таких симптомів, як біль у ногах та оніміння. Тим не менше, до одного-трьох чоловік продовжують мати симптоми після операції або знову розвинути симптоми протягом кількох років після операції.

Рецидивні симптоми можуть бути викликані ослабленим хребтом, ще одним ковзаючим диском або утворенням нової кістки або потовщеної зв’язки, яка надає тиск на спинний мозок. Рухи навколо нервів також іноді можуть розвиватися після операції, що може викликати подібні симптоми при стисненні нервів.

Рецидивні або триваючі симптоми

Нехірургічні процедури, такі як фізіотерапія, як правило, спочатку випробовуються, якщо ваші симптоми повторюються, але іноді може знадобитися подальша операція. Повторні операції мають більш високий ризик ускладнень, ніж операції першого разу.

На жаль, немає ефективного лікування рубців навколо нервів. Тим не менш, ви можете зменшити ризик виникнення рубців, виконуючи регулярні вправи за порадою свого фізіотерапевта після операції.

Інфекція

Одним з найпоширеніших ускладнень є інфекція, в якій проводиться розріз. За оцінками, це може вплинути на один з кожних 25 людей, які мають операцію по поясничній декомпресії. Зазвичай його можна успішно лікувати з антибіотиками.

Існує ризик розвитку згустків крові після хірургічної операції по поясничній декомпресії, особливо в нозі. Це відоме тромбоз глибоких вен (ДВТ).

ТБГ може викликати біль і набряк у нозі і, в окремих випадках, може призвести до серйозної проблеми, яка називається емболією легеневої артерії. Саме там утворюється згусток тріщини і блокується один з кровоносних судин в легенях.

Ризик розвитку згустків крові може бути значно зменшеним, якщо залишатись активним під час відновлення або носіння компресійних панчіх, щоб поліпшити кровообіг. Дізнайтеся більше про запобігання ТГВ.

Там існує ризик виникнення слізької нервової системи під час усіх видів операцій на спині, включаючи хірургію поперекової декомпресії. Дюра – це водонепроникний мішок тканини, який покриває спинномозкову та спинномозкову нерви.

Існує певна невизначеність щодо реальної ймовірності спричинення спричиненої сльозою, при цьому оцінки коливаються від 2 до 17% людей, які мають операції на хребті.

Якщо сльози не виявляються та не відновлюються під час операції, це може призвести до витікання цереброспінальної рідини (ЦСЖ) після процедури (див. Нижче).

Згустки крові

Ваш хірург буде знати про ризик спритності, і якщо це станеться, закриє сльозу швами. У більшості випадків ремонт є успішним, і не виникають додаткові проблеми чи проблеми. Проте подальша корекційна хірургія може вимагатись у невеликій кількості випадків.

Драуральська сльоза

Витік спинномозкової рідини

Під час операції по поясничній декомпресії існує ризик випадкового пошкодження підкладки нерва, що може призвести до витоку цереброспінальної рідини (ЦСЖ).

Якщо це буде виявлено під час операції, його буде виправлено та відремонтовано. Однак невеликі витоки іноді можуть з’явитися лише після операції, що спричиняє проблеми, такі як головний біль і рана, які можуть витікати. Може знадобитися подальша операція по його ремонту.

Коли ви розміщуєтеся обличчям вниз під час роботи з декомпресією попереку, ви будете відпочивати на лобі і підборіддя під час операції.

Анестезіолог буде регулярно перевіряти, щоб переконатися, що це не викликає жодних проблем, але багато людей прокинеться з трохи затупленим обличчям. У деяких випадках червоний біль виникає над чолом або підборіддям, що може тривати кілька днів.

У дуже рідкісних випадках (приблизно кожне з кожних 30 000 випадків) людина може ковзати під час операції і відпочити на очах, а не на чолі та підборідді. Це може призвести до втрати зору.

Близько одного на кожні 20-100 людей, які мають операцію по поясничній декомпресії, внаслідок операції з’являться нові оніміння або слабкість в одній або обох ногах.

Параліч є рідкісним, але серйозним ускладненням, яке може виникнути внаслідок хірургії поперекової декомпресії. За оцінками, це відбувається менше ніж на кожні 300 операцій.

Ураження нервів і параліч можуть бути викликані низкою різних проблем, у тому числі

Ураження очей та втрата зору

Як і у всіх видах хірургії, існує ризик вмирання під час або після операції по поясничній декомпресії, хоча це рідко. Згусток крові, погана реакція на анестезію та крововтрати можуть бути небезпечними для життя.

Нервова травма і параліч

Британська асоціація хребетних хірургів (BASS) оцінює, що за кожні 350 операцій, що проводяться для лікування стенозу хребта, є одна смерть, і одна смерть на кожні 700 операцій, призначених для лікування просунутого диска.

Смерть

Ризик смерті вище для стенозу хребта, тому що більшість людей з цією стадією, як правило, старше і в гіршому здоров’ї, ніж люди з прослизаним диском.

11/08 /

11/08 /

Тромбоз легенів – це блокація легеневої артерії, кровоносної судини, яка несе кров від серця до легенів

Дізнайтеся більше про причини паралічу та різні способи адаптації людей до паралічу