Пересадка тонкої кишки – історія Аарона

Мало хто з хлопчиків зіткнувся зі стільки випробувань, як Аарон Грей. Він отримав трансплантацію печінки та тонкої кишки, коли йому було всього три, і він також мав два операції на серці.

Сімейне життя для Кетріони Грей та її партнера Вільгельма, який живе в Пеблі, Шотландія, перевернули вгору вниз, коли з’ясувалося, що Аарон, їх перша дитина, народився з гострими станами серця, які потребували негайної операції.

Ця операція врятувала його життя, але, коли він видужав, Аарон спіймав інфекцію, яка знищила більшість його тонкого кишечника. У п’ять тижнів він, швидше за все, помре. “Нам сказали підготуватися до найгіршого”, каже Катріона.

Аарон витягнув, але зазнав гострий пошкодження печінки. У віці всього сім місяців він потребував нової печінки та тонкої кишки. Аарон, нарешті, залишив лікарню вперше, коли йому було 13 місяців, але його серце було занадто слабким, щоб пройти трансплантацію, і його майбутнє виглядало похмуре.

Це був тривожний час. Ми боялись найгіршого, – каже Катріона. – Тоді, нарешті, ми мали хороші новини. Печінка Аарона почала ремонтувати себе. Його жовтяниця пішла, і він був найздоровим, якого він коли-небудь носив. Він заперечував всі шанси, зібрані проти нього.

Влітку 1999 року, коли йому було майже три, Аарон був визнаний придатним для операції з відкритим серцем. Однак він знову став жертвою важкої післяопераційної інфекції. Його жовтяниця повернулася, його печінка страждала, і до січня 2000 року йому терміново потрібна трансплантація. Тоді мучило очікування донора.

Виклик надійшов наприкінці травня. Сім’я поспішала на швидку допомогу з Шотландії до Бірмінгема для операції. Печінка та дрібна оболонка були подаровані батьками 10-річного хлопчика та були успішно пересаджені в Аарон.

Він швидко покращився. Протягом двох тижнів після трансплантації жовтуватість жовтяниці пішла, і апетит Аарона повернувся разом із його здоров’ям.

Аарон тепер живе прекрасним, нормальним життям і може їсти для Шотландії, і любить його овочі. Він має сильну, вихідну особистість, без якої я впевнений, що він не зробив би це через ці останні роки “, каже Катріона.” Він є натхненням для нас усіх “.