Пересадка серця – Підготовка

Якщо вважається, що ви можете скористатися трансплантацією серця, вас буде запрошено в місцеву лікарню для початкової оцінки.

Оцінка полягає в тому, щоб перевірити, чи є ви підходящим кандидатом (див. Нижче).

Якщо ви думаєте, що це підходить, після початкової оцінки, вас, імовірно, запросять у найближчий центр трансплантації для більш глибокої оцінки.

Подальша оцінка

У Англії існує низка спеціалізованих центрів трансплантації, які здійснюють трансплантацію серця. Вони є

Мета більш глибокої оцінки полягає в тому, щоб створити більш детальну картину вашого поточного стану здоров’я, а також перевірити наявність основних проблем, які можуть вплинути на вашу придатність для трансплантації.

Остаточне рішення

Ви також зможете зустрітися з командою трансплантації та дізнатись більше про процедуру.

Перш ніж відвідати центр трансплантації, вам може бути корисно написати список питань, які ви хотіли б попросити команду трансплантації.

Як частина вашої оцінки, у вас можуть бути деякі тести, описані нижче

Весь процес оцінювання зазвичай триває від двох до чотирьох днів.

Остаточне рішення про те, чи підходить для трансплантації серця, не приймається однією особою, це спільне рішення, прийняте командою трансплантації в цілому.

Ви можете бути поінформовані про рішення, перш ніж залишити центр трансплантації. Проте, якщо ваша справа не є простим, це може бути кілька тижнів, перш ніж вам буде сказано рішення.

Ваша команда пересадки може вирішити, що ви

Очікування відповідного донора

У деяких випадках для прийняття остаточного рішення необхідні додаткові тести, або вам може бути передано інший центр трансплантації для другої думки.

Коли трансплантація серця не підходить

Список очікування

Це може бути кілька місяців до того, як стане доступним донорське серце правильного розміру та групи крові.

Ваш трансплантаційний центр може запропонувати підтримку, вказівки та інформацію, поки ви будете чекати пошуку відповідного донора. Вони будуть цілком усвідомлювати, що багато людей вважають це розчаруванням і лякаючим досвідом.

У деяких випадках запланована трансплантація може не йти вперед. Це може бути тому, що ваше здоров’я погіршується до такої міри, що трансплантат більше не вважається безпечним чи ефективним лікуванням.

На жаль, деякі люди помирають, перш ніж пожертвуване серце стане доступним.

Існує більше трансплантацій, ніж серце донорів, тому процес оцінки, який використовується для визначення того, хто може пересаджувати серце, є суворим.

Ця операція також надає велике навантаження на організм, що означає, що ризики можуть перевершити потенційні переваги для багатьох людей.

Тому людина, як правило, вважається прийнятним кандидатом лише в тому випадку, якщо вони знаходяться в відносно хорошому стані (крім стану, для якої вони вимагають трансплантації).

Зазвичай ви вважаєте непридатними для трансплантації серця, якщо ви

Отримання дзвінка

Коли ви перебуваєте в активному черговому списку, центр трансплантації може надати вам пейджер, щоб з вами можна було зв’язатися короткочасно.

Відповідне серце може бути доступне протягом декількох днів, або це може зайняти роки. Тривалість часу, коли ви будете чекати, буде залежати від вашої групи крові, доступності донорів, скільки інших пацієнтів у списку та наскільки терміновими є їхні випадки.

Приблизно кожне з трьох пацієнтів із переліку трансплантатів занадто хворим, щоб повернутися додому, і вони повинні залишатися в лікарні, поки вони чекають серця донора. Пріоритет зазвичай дається цим пацієнтам.

Поки ви будете чекати, вам допоможуть лікар, який передав вам трансплантаційний центр. Ваш лікар буде постійно оновлювати команду пересадки з урахуванням змін у вашому стані. Інколи потрібно провести оцінку, щоб переконатися, що ви все ще підходите для трансплантації.

Коли знайдете відповідне серце донора, центр трансплантації зв’яжеться з вами і попросить вас піти в центр.

Коли ви чуєте з центру трансплантації

У центрі трансплантації ви будете переоцінені швидко, щоб переконатися, що не виникли нові захворювання. У той же час друга медична група вивчить серце донора.

Щоб трансплантат мав найкращі шанси на успіх, серце донора повинно бути пересаджено протягом чотирьох годин після видалення з донора.

Коли медична група підтвердить, що серце підходить, вам буде надана загальна анестезія. Процедура повинна виконуватися якомога швидше, щоб трансплантат мав найкращі шанси на успіх.

23/06 /

23/06 /