Перебудовування вуха – чому це необхідно?

Хірургічна обробка вуха (також відома як оптопластика або пірнапластика) використовується тільки для дітей старше п’яти. Шипування вух є процедурою, що застосовується для дітей, які молодше 6 місяців.

Шипування вух є простою і безпечною процедурою, яка часто виконується на новонароджених дітей для виправлення виступаючих вух. Як правило, це відбувається протягом перших трьох місяців народження, тому що це, як правило, буде ефективним.

Шипування вух можна проводити тільки у дітей молодшого віку до шести місяців. Через шість місяців хрящ у вусі стає надто важким, щоб бути переробленим шинами, а хірургія є єдиним варіантом лікування.

Вушні шинні

Отопластика або пінапластика може бути проведена після того, як вуха досягне повного розміру. Більшість дитячих вух майже повний розмір до того часу, коли їм п’ять років.

Цей тип хірургії, як правило, є менш успішним, якщо воно проводиться на дітей молодше п’яти, оскільки вони мають м’який хрящ у своєму зовнішньому вусі, який, найімовірніше, не тримає шви.

Отопластика (або пінапластика)

Рання операція також може спотворити область, на якій оперують, тому що хрящ продовжує рости до п’яти років.

Отопласти в основному здійснюються

Хірурги вважають за краще працювати, коли дитина досить стара, щоб зрозуміти, що таке операція, і виявляти бажання покращити зовнішній вигляд вух.

Дізнайтеся більше про те, як виконується зміна смуги.

Як і у всіх операціях, дозвіл потрібно давати, перш ніж можна буде виконувати операцію. Це юридична вимога, відома як інформована згода.

Діти, яким виповнилося 16 років і мають здоровий глузд (здатні приймати обґрунтовані рішення), можуть підписати юридичний документ, щоб підтвердити, що вони розуміють, в чому полягає процедура і щаслива, якщо вона буде продовжувати.

У випадках, коли дитина до 16 років або не має здорового розуму, їхній батько чи законний опікун повинні підписати документ від свого імені.

Надання дозволу

Перед тим, як ви або ваша дитина підписує форму згоди, хірург, який проводить операцію, пояснить, що це стосується, а також цілі, переваги та потенційні ризики процедури.

Дізнайтеся більше про згоду на лікування.

Речі, які слід враховувати в області косметичної хірургії, плюс питання, щоб запитати хірурга, що чекати, і ризик хірургічного втручання