Пемфігус вульгарний

Pemphigus vulgaris (PV) – це рідкісний та серйозний стан, який спричиняє утворення болючих пухирців на шкірі та підкладці рота, носа, горла і статевих органів.

Блістерів є крихкими і можуть легко розірвати, залишаючи ділянки сирої неохайної шкіри, які дуже болісні і можуть загрожувати інфікуванням.

В даний час не існує ліків від висипки, але лікування може допомогти зберегти симптоми під контролем.

Умова може вплинути на людей будь-якого віку, включаючи дітей, але в більшості випадків це розвивається у літніх людей віком від 50 до 60 років. Це не заразна і не може бути передане від однієї людини до іншої.

Там, як правило, бувають випадки, коли бульбашки бувають важкими (спалах), а потім періоди, коли вони зцілюються і зникають (ремісія). Неможливо передбачити, коли це може статися, і наскільки сильні будуть спалах.

Пухирі в порожнині рота часто перетворюються на хворобливі виразки, які можуть змусити їсти, пити і чистити зуби дуже складно. Голос може стати хриплым, якщо вони поширюються на голосовий ящик (гортань).

Симптоми пугінної вузли

Висипання на шкірі можуть з’єднуватися, утворюючи великі ділянки болючої, сирої шкіри, перед тим як згортати і утворювати струп. Вони, як правило, не залишають шрамів, хоча шкіра може іноді постійно змінюватися.

Зверніться до свого лікаря, якщо у вас є серйозні або постійні пухирі або висипання у роті або на шкірі.

Маловірогідно, що у вас виникає вульгарний висип, але доцільно перевірити свої симптоми.

Якщо ваш лікар вважає, що ваші симптоми можуть бути викликані серйозними станами, такими як pemphigus vulgaris, вони можуть звернутися до дерматолога (спеціаліста з шкіри) для проведення деяких тестів.

Дерматолог вивчить вашу шкіру та рот, і може видалити маленький зразок (біопсія) з ураженої ділянки, щоб її можна було проаналізувати в лабораторії. Це може підтвердити, чи є у вас pemphigus vulgaris.

Pemphigus vulgaris це те, що відомий як аутоімунний стан. Це означає, що з імунною системою (захист організму від інфекції) щось іде не так, і починається атака здорових тканин.

Коли звернутися за медичною допомогою

У випадках пугінної пухлини імунна система нападає на клітини, виявлені в глибокому шарі шкіри, а також клітини, які знаходяться в слизовій оболонці (захисна підкладка рота, ніздрів, горла, статевих органів та заднього проходу). Це спричиняє утворення пухирців у постраждалих тканинах.

Не зрозуміло, що викликає імунну систему таким чином неправильним чином. Деякі гени були пов’язані з підвищеним ризиком виникнення пухлини, хоча в сім’ях це не схильні.

Симптоми вульгарного пемфігуса часто можна регулювати комбінацією ліків, які допомагають припинити імунну систему, яка атакує організм.

Більшість людей починають приймати високі дози стероїдних препаратів (кортикостероїди) протягом декількох тижнів або місяців. Це допомагає зупинити утворення нових блістерів і дозволить існуючим лікувати.

Що викликає блювотний висип?

Щоб зменшити ризик побічних ефектів від стероїдних препаратів, доза потім поступово зменшується, а разом з ним приймається ще один препарат, який знижує активність імунної системи.

Можливо, в кінцевому підсумку можна буде припинити прийом ліків для вугрів, якщо симптоми не повернуться, хоча багато людей потребують постійного лікування, щоб запобігти спалаху захворювань.

Дізнайтеся більше про лікування бруньок вугрів.

Процедури для пульпіруса

Існує високий ризик виникнення пухирів, викликаних інфекцією pemphigus vulgaris, тому важливо стежити за ознаками інфекції.

Ознаки інфікованого блістера можуть включати в себе

Не слід ігнорувати ці ознаки, оскільки заражений блістер потенційно може призвести до дуже серйозної інфекції, якщо вона не лікується. Зверніться до свого лікаря або дерматолога за порадою.

Будучи сказано, що ви маєте рідкісне, серйозне захворювання може бути незрозумілим, страшним, а іноді і самотнім досвідом.

Це може допомогти з’ясувати стільки, скільки ви можете про стан і як краще впоратися з ним.

Гарним місцем для початку є Pemphigus Vulgaris Network, група підтримки для людей з pemphigus vulgaris.

Ризик інфікованих пухирів

 Підтримка також доступна, щоб допомогти вам подолати фізичні та емоційні наслідки життя з довгостроковим болем. Дізнайтеся більше про те, як живете з болем.

17/12 /

Допомога та підтримка

17/12 /

Визначте загальні умови та проблеми шкіри, включаючи псоріаз, екзему, вугрів, стригучий лишай, стопи спортсмена та висип

Що робити з різними типами болю, включаючи біль у суглобах, болі в спині та мігрень, а також як керувати довгостроковими болями