Пекарська кіста

Кістка Бекера, яку ще називають кістковою підплитою, – набряк, наповнений рідиною, що розвивається в задній частині коліна.

Це виникає, коли тканина за колінного суглоба набрякла і запалюється. Причиною може бути набряк та запалення

Проте іноді кіста Бекера не може викликати жодних симптомів, крім набряків, наповнених рідиною, в задній частині коліна.

У рідкісних випадках кіста Бейкера може спалахнути (розрив), внаслідок чого рідина тече в вашу теля. Це може викликати гострий біль, набряк та почервоніння у вашого теляти.

Пошкодження коліна, заподіяного спортивною травмою або ударом до коліна, можуть призвести до розвитку кісти Бейкера.

Кіт Бекера іноді може виникнути, якщо у вас є стан здоров’я, такий як

Що викликає кістку Бейкера?

Кістки печери частіше зустрічаються у жінок, ніж у чоловіків, ймовірно, тому що жінки частіше розвивають остеоартрит та ревматоїдний артрит. Вони зазвичай розвиваються у людей старше 40 років, хоча вони можуть впливати на людей будь-якого віку, включаючи дітей.

Зверніться до лікаря, якщо у вас є кіста, яка спричиняє проблеми і не розчищається самостійно. Вони, як правило, зможуть діагностувати кісту Бейкера, оглянувши задню частину коліна та запитавши про ваші симптоми.

Ваш лікар запитає вас, чи є у вас якісь пов’язані зі здоров’ям умови, такі як артрит.

Додаткові тести можуть бути рекомендовані для виключення інших більш серйозних станів, таких як пухлина, аневризма (випинання в ділянці кровоносної судини) або тромбоз глибоких вен (ТГВ) (згусток крові в одній з глибоких вен організму) . Вам може знадобитися сканування ультразвуком або магнітно-резонансна томографія (МРТ).

Лікування, як правило, не буде необхідним, якщо у вас є кіста Бейкера, яка не викликає жодних симптомів.

Позабіржові знеболюючі засоби можуть бути використані для зменшення набряку кісти Бейкера і полегшення будь-яких болю. Бандажі або крижаний пакет також можуть допомогти. Мішок замороженого горошку, загорнутий у чайному рушнику, добре працює як крижана упаковка.

Коли побачити свого лікаря

Якщо у вас є основний стан, який спричиняє вашу кісту, важливо, щоб умова була належним чином керована. Кіста може зникнути, коли стан, що викликає його лікування.

У деяких випадках може бути витік кісти. Хірургія також може знадобитися для відновлення будь-якого значного пошкодження навколо колінного суглоба.

Дізнайтеся більше про лікування киста Бейкера.

Лікування кіт Бейкера

Більшість кусків і набряків нешкідливі, але вони все ще повинні бути перевірені лікарем. Дізнайтеся більше про різні типи кусків і чому вони виникають

Що робити з різними типами болю, включаючи біль у суглобах, болі в спині та мігрень, а також як керувати довгостроковими болями