Падіння ноги

Капля ноги – м’язова слабість або параліч, що ускладнює підняття передньої частини ноги та пальців ноги.

Також його іноді називають відкидною ногами, і ви можете перетягнути ногу на землю під час прогулянки.

Капля ноги є ознакою основної проблеми, а не самим станом. Це може бути м’язовим, викликаним пошкодженням нервів у нозі або результатом травми мозку чи спини.

Капля ноги, як правило, впливає лише на одну ногу, але в залежності від причини можуть впливати обидві ноги. Це може бути тимчасовим або постійним.

Капля ноги є результатом слабкості або паралічу м’язів, які піднімають передню частину ноги. Це може бути викликано рядом основних проблем, які описані нижче.

Мускульна дистрофія – це група успадкованих генетичних станів, які викликають поступове м’язову слабкість і іноді можуть призвести до падіння ногою.

М’язова слабкість

Капля ноги також може бути спричинена іншими станами ураження м’язів, такими як м’язова атрофія спинного мозку чи хвороба моторних нейронів.

Капля ноги часто спричинена стиском (розколюванням) нерва, який контролює м’язи, що піднімають ногу.

Іноді нерви навколо коліна або нижнього відділу хребта можуть потрапити в пастку. Нерви в нозі також можуть бути пошкоджені або пошкоджені під час операції заміни стегна або заміни коліна.

Капля ноги іноді може бути спричинена пошкодженням нервів, пов’язаних із діабетом (відомий як нейропатія).

Успадковані стани, які спричиняють пошкодження периферичного нерва та слабкість м’язів, такі як хвороба Шарко-Марі-Зуба, також іноді можуть призвести до падіння ногою.

Капля ноги також може бути викликана умовами, які впливають на головний або спинний мозок, такі як

Проблеми периферичного нерва або невропатія

Капля ноги часто діагностується під час фізичного обстеження. Ваш лікар буде дивитись на те, як ти ходиш і вивчає м’язи ніг.

У деяких випадках може знадобитися тестування зображень, такі як рентген, ультразвукове сканування або комп’ютерна томографія (КТ).

Тестування провідності нервів може бути рекомендовано для визначення місця пошкодження пошкодженого нерва.

Електроміографія, де електроди вставляються в м’язові волокна для запису електричної активності м’язів, можуть також проводитися одночасно.

Розлади мозку і спинного мозку

Якщо у вас є падіння ногою, важко підняти передню частину ноги на землю. Це означає, що ви матимете схильність рухати пальцями по землі, збільшивши ризик падіння. Щоб запобігти цьому, ви можете підняти ногу вище, ніж звичайно, під час ходьби.

Відновлення залежить від причини падіння ногою і як довго це було. У деяких випадках вона може бути постійною.

Внесіть невеликі зміни у вашому домі, наприклад, видалення безладдя та використання неповоротких килимів та килимків, може допомогти уникнути падінь. Є також заходи, які ви можете вжити, щоб допомогти стабілізувати вашу ногу та підвищити ходьбу.

Ортоз ноги-ноги

Ці заходи включають в себе

Деякі з цих процедур більш детально обговорюються нижче.

Ортоз гомілковостопного суглоба (AFO) носиться на нижній частині ноги, щоб допомогти контролювати гомілковостопну та ногу. Він тримає вашу ногу і гомілковостопну випрямлену позицію, щоб поліпшити вашу ходьбу.

Якщо ваш лікар вважає, що AFO допоможе, вони попросять вас оцінити ортопедом (фахівець, який вимірює та призначає ортоз).

Носіння блискучої носки між вашою шкірою та AFO забезпечить комфорт і допоможе запобігти тертям. Ваша взуття повинна бути встановлена ​​навколо ортозу.

Взуття для взуття або ті, що мають кріплення з липучкою, рекомендуються для використання з AFO, оскільки їх легко налаштовувати. Туфлі зі змінним інкрустацією також корисні, оскільки вони забезпечують додаткову кімнату. Туфлі на високих підборах слід уникати.

Електрична стимуляція нервів

Важливо поступово зламати свій ортоз. Одного разу розбившись, одягніть його наскільки це можливо під час ходьби, оскільки це допоможе вам ходити більш ефективно і зберегти стабільність.

У деяких випадках пристрій електричного стимуляції, подібний до машини TENS, може бути використаний для поліпшення можливостей ходьби. Це може допомогти вам ходити швидше, з меншими зусиллями та більшою впевненістю.

Хірургія

На шкіру покладено два самоклеючі електродні патчі. Один розміщений поруч з нервом, який забезпечує м’яз, а інший – над центром м’язів. Джерела підключати електроди до батарейного стимулятора, який є розміром пачки карт і носиться на поясі або зберігається в кишені.

Стимулятор виробляє електричні імпульси, які стимулюють нерви до контракту (скорочення) уражених м’язів. Стимулятор запускається сенсором у взутті та активується щоразу, коли ваша п’ята залишає землю під час прогулянки.

Якщо ваш лікар або консультант вважає, що ви отримаєте вигоду від використання електричного стимулюючого пристрою, то вам буде запропоновано провести оцінку ортопедичному хірургії ноги та гомілковостопного суглоба. Потім ви можете відправити до спеціалізованого підрозділу, щоб випробувати пристрій та оцінити його належність.

Для довготривалого використання може бути здійснена операція імплантації електродів під шкіру. Процедура передбачає розташування електродів над ураженим нервом, коли ви перебуваєте під загальним наркозом.

Національний інститут здоров’я та догляду (NICE) радить, що електрична стимуляція може бути використана для лікування людей з падінням ніжки, викликаної пошкодженням мозку чи спинного мозку, за умови

Прочитайте інструкції NICE щодо функціональної електричної стимуляції для падіння ноги центрального неврологічного походження.

Хірургія може бути варіантом у важких або довготермінових випадках падіння ногою, що призвело до постійної втрати руху від м’язового паралічу.

Процедура зазвичай передбачає перенесення сухожилля з сильних м’язів ніг на м’яз, який повинен тягти гомілковостопну вгору.

Інший тип хірургічного втручання передбачає зчеплення кісток стопи та гомілковостопного суглоба, щоб допомогти стабілізувати щиколотку.

Поговоріть зі своїм лікарем або спеціалістом з ортопедичної стопки та гомілковостопного суглоба, якщо ви думаєте про операцію з падіння ногою. Вони зможуть надати вам більше інформації про доступні процедури та пов’язані з ними плюси і мінуси.

04/04 /

########

Здоров’я ноги особливо важливо для людей з діабетом. Дізнайтеся, як піклуватися про ваших ногах і коли звернутися за допомогою

Дуже важливо дбати про ноги. Ось як можуть допомогти психіатри та педикюристи

Візуальний посібник до деяких поширених проблем у стопах, включаючи стопи спортсменів, мозолів, мозолів та пухлин