Отруєння чадним газом – Симптоми

Знаки та симптоми отруєння чадним газом не завжди очевидні, особливо при низькому рівні впливу. Деякі люди можуть також мати існуюче стан із подібними симптомами.

Симптоми впливу низького рівня моноксиду вуглецю (СО) можуть бути подібними до інших багатьох станів, таких як харчове отруєння та грип. Проте, на відміну від грипу, отруєння чадним газом не викликає високої температури (підвищення температури).

Найбільш поширені симптоми включають

Низький рівень монооксиду вуглецю

Ваші симптоми можуть бути менш суворими, коли ви знаходитесь далеко від джерела монооксиду вуглецю.

Чим довше ви будете вдихати окис вуглецю, тим гірше будуть ваші симптоми. Ви можете втратити рівновагу, бачення та пам’ять. Зрештою, ви можете втратити свідомість. Це може статися протягом двох годин, якщо в повітрі багато окису вуглецю.

Високий рівень монооксиду вуглецю

Тривалий вплив на низький рівень монооксиду вуглецю також може призвести до неврологічних симптомів, у тому числі

Якщо ви дихаєте високим вмістом газу монооксиду вуглецю, цілком імовірно, що у вас виникнуть більш серйозні симптоми. Вони можуть включати в себе

Деякі люди у вашому домі можуть постраждати від отруєння чадним газом швидше, ніж інші. Особливі ризики включають в себе

Домашні тварини можуть бути першими, хто має ознаки отруєння чадним газом, тому що вони вразливі до впливу газу. Чим менше тварина чи особа, тим швидше це вплине на них.

Якщо ваш улюбленець раптом захворів або помирає несподівано, і смерть не пов’язана зі старістю чи існуючим станом здоров’я, слід дослідити можливість витоку окису вуглецю.

Групи ризику

Поліпшення свого здоров’я на роботі, поради щодо боротьби зі стресом, РСІ, біль у спині, вправи та здорові обіди