Отит зовнішній – лікування

Зовнішній вигляд отиту, як правило, можна ефективно лікувати за допомогою пелюшок, призначених лікарем, та деяких простих методів самообслуговування.

У більшості випадків ваші симптоми почнуть покращуватися протягом кількох днів після початку лікування.

Якщо Ваші симптоми є серйозними або вони не відповідають на початкове лікування, лікар може звернутися до спеціаліста для подальшого лікування та консультації.

Управління симптомами вдома

Наведені нижче рекомендації повинні допомогти у певній мірі полегшити ваші симптоми та допомогти запобігти ускладненням

Хоча зовнішній вигляд отиту може очищатися само собою, це може зайняти кілька тижнів без лікування. Ваш лікар може зазвичай призначати лікувальні вушні краплі, які прискорюють процес загоєння. Їх звичайно потрібно приймати кілька разів на день протягом приблизно тижня.

Лікування, яке може запропонувати лікар

Існують чотири основних типи вушних крапель, що використовуються для лікування зовнішнього отиту

Іноді вам можуть бути призначені ліки, що є комбінацією з вищесказаного, такими як антибіотик та кортикостероїдні вушні краплі.

Після закінчення лікування і запалення, лікар може переглянути своє вухо, щоб перевірити наявність будь-яких фізичних проблем, які можуть спричинити такі захворювання, як, наприклад, аномальний або перфорований (розірваний) вушний барабан.

Можливо, і краплі на вухо не працюють, якщо вони не використовуються правильно, тому важливо правильно їх застосувати. В ідеалі, попросіть когось іншого застосувати краплі для вас, оскільки це полегшує процес.

Ви (або ваш помічник) повинні виконати ці кроки

При необхідності існують інші методи лікування, які ваш лікар може забезпечити для лікування зовнішнього отиту, наприклад

При необхідності ваш лікар може звернутися до спеціаліста для подальшого лікування.

Спеціалізоване лікування

Фахівець може вирішити вилучити вушну вухо з вух, щоб допомогти зробити вологі краплі більш ефективними. Це можна зробити кількома способами

Вам також може знадобитися вушна фішка, яка є м’якою марлевою марлевою вставкою, покритою лікарським засобом та вставленою у вушний канал.

Пряжа вуха дозволяє ліки до кінця вушного каналу. Його слід змінювати кожні два-три дні.

Фармацевт пояснює основні ліки, яких немає для домашнього господарства