Остеопатія

Остеопатія – це спосіб виявлення, лікування та профілактики проблем зі здоров’ям шляхом руху, розтягування та масажу м’язів та суглобів людини.

Остеопатія грунтується на принципі, що благополуччя людини залежить від їх кісток, м’язів, зв’язок і сполучної тканини, що функціонує гладко.

Остеопати використовують фізичну маніпуляцію, розтягування та масаж, з метою

Вони використовують цілий ряд методів, але не використовують наркотики чи операції.

У багатьох частинах світу остеопатія є додатковою або альтернативною медициною (CAM), і вона відрізняється від традиційної західної медицини.

Хоча остеопати можуть використовувати деякі звичайні медичні методи, використання остеопатії не завжди ґрунтується на наукових даних.

Спільне використання

Дізнайтеся про те, що трапляється, коли ви відвідуєте остеопат.

Більшість людей, які бачать остеопат, роблять це за допомогу в умовах, що впливають на м’язи, кістки та суглоби, такі як

Деякі остеопати стверджують, що здатні лікувати хвороби, які безпосередньо не пов’язані з м’язом, кістками та суглобами, такі як головні болі, мігрені, хворобливі періоди, порушення травлення, депресія та надмірне плач у дітей (кольки). Проте, немає достатніх доказів того, що остеопатія може лікувати ці проблеми.

Є хороші докази того, що остеопатія ефективна при лікуванні постійного болю в спині. Національний інститут здоров’я та догляду (NICE) рекомендує його як лікування цього стану.

Є обмежені факти, які дозволяють припустити, що він може бути ефективним для деяких видів болю у шиї, плечі або нижньої кінцівок та відновлення після хіп або колінного суглоба.

В даний час немає добрих доказів того, що остеопатія ефективна як лікування захворювань, не пов’язаних з опорно-руховою системою (кістки та м’язи).

Чи працює остеопатія?

Дізнайтеся більше про докази остеопатії.

Хоча остеопатія не є широко доступною, ваш лікар або місцева клінічна група введення (CCG) повинні мати змогу сказати вам, чи є вона доступною у вашому районі.

Більшість людей платять за лікування остеопатії в приватному порядку. Вартість лікування коливається, але, як правило, від 35 до 50 фунтів стерлінгів за 30-40 хвилинну сесію. Вам не потрібно звертатися до лікаря, щоб побачити остеопат в приватному порядку. Більшість приватних медичних страхових постачальників також забезпечують обкладинки для остеопатичного лікування.

Лише люди, зареєстровані в Генеральній остеопатичній раді (GOsC), мають право на практику або називати себе остеопатами. Ви можете знайти зареєстрований остеопат біля вас на веб-сайті GOsC.

Доступ до остеопатії

Дізнайтеся більше про те, як регулюється остеопатія.

Дослідіть це керівництво, щоб дізнатись про різні види болю в спині та про те, як його можна запобігти, а також поради щодо лікування

Вікі Джозеф провів роки, шукаючи ліки від болю в спині. Дізнайтеся, що нарешті допомогло їй