Остеомієліт – лікування

Остеомієліт можна лікувати антибіотиками, хоча хірургічне вживання також може застосовуватися у важких випадках.

Гострий остеомієліт, якщо його швидко діагностують, можна успішно лікувати, використовуючи курс антибіотиків принаймні від чотирьох до шести тижнів.

Для частини лікування вам потрібно буде приймати ліки внутрішньовенно (безпосередньо у вену), як правило, в стаціонарі. Якщо ви досить добре, ви можете отримувати ін’єкції як амбулаторний, так що ви можете піти додому в той же день.

Лікування гострого остеомієліту

Після того, як симптоми починають поліпшуватися, зазвичай вимикається антибіотик, який можна приймати вдома.

У випадках остеомієліту є вибір антибіотиків для лікування інфекції, і два антибіотики часто використовуються в комбінації. Це відомо як подвійна терапія.

Лікування хронічного остеомієліту

Іноді бактерії, що викликають інфекцію, стійкі до стандартних антибіотиків, і антибіотики, які використовуються рідше, потрібні.

Всі антибіотики мають побічні ефекти, про які слід поговорити зі своїм лікарем або лікарем, який відповідає за вашу допомогу.

Читайте інформацію про конкретну лікарську допомогу в посібнику з лікування остеомієліту.

У рідкісних випадках, коли грибкова інфекція викликала остеомієліт, застосовуються протигрибкові препарати.

Знеболювальні також можуть бути використані, якщо стан викликає вам дискомфорт.

Людям з хронічним остеомієлітом, як правило, потрібно комбінація антибіотиків та операції. Хірургічне втручання може використовуватися для видалення кістки, зливання гною з рани або абсцесу або для видалення та заміни суглобової заміни, якщо це було причиною інфікування.

Якщо є сильний пошкодження кісток, необхідно хірургічним шляхом видалити будь-які хворі кістки і тканини. Ця процедура відома як виправлення.

Гіпербарична оксигенотерапія

Вкраплення часто може залишити порожній простір у кістці, який іноді упаковується матеріалом, завантаженим антибіотиком. Іноді для лікування інфекції потрібні декілька операцій.

У деяких випадках також може знадобитися переносити м’язи та шкіру з іншої частини тіла, щоб відновити тканину навколо ураженої кістки.

Деякі дослідники стверджували, що тип нехірургічного лікування, що називається гіпербаричною кисневою терапією, може бути корисним при лікуванні випадків як гострого, так і хронічного остеомієліту, які не відповідають традиційному лікуванню.

Під час гіпербаричної кисневої терапії ви розміщуєте в спеціально розробленій камері, подібній до декомпресійної камери, що використовується дайверами.

Камера заповнена киснем, вводиться при значно вищому тиску (гіпербаричному), ніж нормальний рівень кисню в атмосфері. Очікується, що високий рівень кисню прискорює процес загоєння і сповільнює поширення інфекції.

В даний час існує лише обмежені дані, що підтверджують ефективність гіпербаричної оксигенотерапії при лікуванні остеомієліту. З наявних доказів, це виявиться найбільш ефективним при лікуванні остеомієліту, пов’язаного з виразкою діабетної ноги.

Проте, Національний інститут здоров’я та догляду (NICE) рекомендує, щоб киснева терапія використовувалася тільки для лікування діабетичної стопи яєць, як частина клінічного випробування.

Антибіотики є препаратами, що використовуються для лікування – і в деяких випадках – запобігають бактеріальним інфекціям