Ортодонтія

Ортодонтичне лікування використовується для поліпшення зовнішнього вигляду, положення та функції кривих або ненормально розташованих зубів.

Ортодонтичне лікування може випрямити зуби і перевести їх у більш вигідне положення.

Спеціалісти з охорони здоров’я, які спеціалізуються на ортодонтії, відомі як ортодонти. Ви можете знайти список всіх зареєстрованих ортодонтів-спеціалістів. На веб-сайті Генеральної стоматологічної ради (GDC).

Ортодонтія використовує такі прилади, як фіксатор для виправлення положення зубів. Точне лікування залежить від проблем із зубами.

У деяких випадках вам, можливо, доведеться носити головні убори вночі, а також фіксатор, і вам також може знадобитися видалити деякі зуби, як частину вашого лікування.

Тривалість лікування залежить від того, наскільки складною є проблема, але це зазвичай становить від 18 до 24 місяців.

Що стосується ортодонтичного лікування?

Дізнайтеся більше про типи ортодонтичного лікування.

Багато людей мають багатоликі або криві зуби, або їх зуби не відповідають правильно, коли вони кусаються. Ці проблеми можуть означати, що зуби, швидше за все, будуть пошкоджені або накладаються на м’язи щелепи.

У деяких випадках ненормальний розвиток зубів і щелеп може вплинути на форму обличчя.

Проблеми з кривими та непридатними зубами досить поширені. Припускають, що приблизно третина 12-річних людей матимуть певну користь від ортодонтичного лікування.

Дізнайтеся більше про те, коли використовується ортодонтичне лікування.

У більшості випадків ви або ваша дитина буде передано ортодонтові вашим стоматологом, хоча ви можете звернутися безпосередньо до лікування.

Хто потребує ортодонтичного лікування?

Якщо ортодонтичне лікування рекомендується, вам, можливо, доведеться вирішити, чи треба лікувати в приватному порядку або на лікарні.

 Ортодонтичне лікування є безкоштовним для людей віком до 18 років з чіткою клінічною потребою в лікуванні. Однак, через високий попит на лікування, може існувати довгий список очікування для ортодонтичного лікування.

Якщо ви не маєте права на безкоштовне лікування, або ви не хочете чекати початку лікування, ви можете вибрати для цього приватне лікування. Приватна процедура є широко доступною, але може бути дорогою, із середньою платою від 2 000 до 6 000 фунтів стерлінгів.

Дізнайтеся більше про доступ до ортодонтичного лікування.

Як я можу отримати доступ до ортодонтичного лікування?

Загальним ускладненням ортодонтії є скасування зубів. Ваш рот насичений бактеріями, які поєднуються з невеликими частинками їжі та слиною, щоб утворити липку плівку, відома як наліт. Що веде до зубного нальоту і викликає розкладання емалі.

Багато людей з побутовими приладами ускладнюють чистими зубами, тому під час лікування необхідне додаткове чищення.

Щоб зменшити ризик розпаду емалі, ваш ортодонт може рекомендувати використовувати зубну пасту з високим вмістом фтору або промивання рота, який містить фтор. Ви також повинні намагатися уникати солодкої їжі та газованих напоїв.

Зберігання вашої брекетки чистим

Дізнайтеся більше про те, як правильно підтримувати стан здоров’я.

Дізнайтеся, як фіксатори можуть покращити вашу посмішку, а також як отримати лікування на

Як доглядати за зубами, включаючи перевірки, чищення, фіксацію та відбілювання