Оману

Знеповнення – це раптова тимчасова втрата свідомості, яка зазвичай призводить до падіння.

Медичні працівники нерідко використовують термін “синкопе”, коли вказують на непритомність, оскільки це відрізняє непритомність від інших причин тимчасової несвідомості, таких як судомні напади або струс мозку.

У більшості випадків, коли людина здогадується, вони відновить свідомість через хвилину або два. Проте менш поширеними видами непритомності можуть стати невідкладні медичні ситуації.

Наберіть 999, щоб просити швидку допомогу, якщо людина, яка втратила свідомості, не відновить свідомість протягом двох хвилин.

Щоб правильно функціонувати, мозок спирається на кисень, який переноситься в крові. Пом’якшення може виникнути, коли кров потоку до мозку зменшується.

Ваше тіло, як правило, коректує зменшений кровоплин до мозку швидко, але це може змусити вас відчувати себе непарними, потовими і запамороченнями. Якщо воно триває досить довго, ви можете пом’якшити.

Що викликає слабкість?

Дізнайтеся більше про симптоми непритомності.

Існують різні причини для зменшення потоку крові до мозку, але це, як правило, пов’язано з тимчасовою несправністю в вегетативній нервовій системі. Це частина вашої нервової системи, яка регулює автоматичні функції організму, включаючи серцебиття та артеріальний тиск. Цей тип непритомності називається “нервовою опосередкованою синопоєю”.

Синдром неопределеного опосередкованого синці може бути спричинений емоційним стресом, болем або тривалим станом. Це також може бути викликане фізичними процесами, такими як кашель, чхання чи сміх.

Дізнайтеся більше про причини непритомності.

Якщо ви відчуваєте, що будете знесилюватися, ляжте, бажано в положення, де голова ваша, а ноги підняті. Це буде сприяти кровотоку в ваш мозок.

Якщо не можна лягти, сидіть на голові між колінами. Якщо ви думаєте, що хтось здогадується, вам слід допомогти їм лягти або сидіти головою між колінами.

Що робити, якщо ти чи хтось інший не здогадує?

Якщо людина не відчуває жорсткості і не відновлює свідомість протягом однієї-двох хвилин, покладіть їх у позицію відновлення.

Зробити це

Потім слід набрати 999, попросити скористатися швидкою медичною допомогою та залишатись з ним доки не з’явиться медична допомога.

У більшості випадків людина повернеться до норми протягом декількох хвилин знесилення, і подальше лікування не буде потрібно.

Лікування від непритомності

Якщо людина відчуває повторні епізоди непритомності, для фахівця охорони здоров’я важливо дослідити причину.

Дізнайтеся більше про діагноз непритомності.

Лікування непритомності буде залежати від типу, який ви відчуваєте. У багатьох випадках синдроп, опосередкований нервово, не потребує подальшого лікування.

Хто залежить від непритомності?

Якщо у вас був незначний епізод, поради щодо можливого майбутнього епізодів непритомності включають в себе

Дізнайтеся більше про те, як обробляється непритомність.

Порушення є дуже поширеним явищем, що страждають від 4 до 10 осіб принаймні один раз протягом життя.

Більшість людей відчувають свій перший епізод непритомності до віку 40 років. Якщо перший епізод виникає після 40 років, це може бути ознакою серйозної основної проблеми.

Нервно опосередкована синкопея є найбільш поширеним типом непритомності. Це часто відбувається вперше під час підліткового віку і впливає на дівчат більше, ніж на хлопчиків.

04/11 /

Людям старшого віку особливо загрожує падіння, оскільки вони часто мають довгострокові захворювання і можуть бути нестійкими на ногах

Дізнайтеся, коли потрібно підійти до A & E та які інші послуги пропонують термінову допомогу