Ожиріння

Ожиріння – це термін, який використовується для опису того, хто має надмірну вагу, з великою кількістю жиру в організмі.

Це загальна проблема, яка, за оцінками, може впливати на кожен з чотирьох дорослих та приблизно кожні п’ять дітей у віці від 10 до 11 років.

Існує багато способів класифікувати здоров’я людини відносно їх ваги, але найпоширенішим методом є індекс маси тіла (ІМТ).

ІМТ є мірою того, чи є ви здоровою вагою для вашого висоти. Ви можете використати калькулятор здорового ваги для ІМТ, щоб виробити свій рахунок.

Для більшості дорослих

Індекс ІМТ не використовується для остаточної діагностики ожиріння – як люди, які дуже м’язисті, іноді мають високий ІМТ, без надлишку жиру, але для більшості людей це може бути корисним свідченням того, чи вони можуть мати надмірну вагу.

Визначення ожиріння

Краща міра надлишку жиру є об’ємною шкалою талії і може бути використана як додаткова міра у людей з надмірною вагою (з ІМТ від 25 до 29,9) або помірним ожирінням (з ІМТ від 30 до 34,9).

Як правило, чоловіки з окружністю талії 94 см і більше та жінки з окружністю талії 80 см і більше схильні до розвитку проблем, пов’язаних із ожирінням.

Дізнайтеся більше про діагностику ожиріння.

Вжиття заходів для подолання ожиріння має важливе значення, оскільки, крім того, що спричиняє очевидні фізичні зміни, це може призводити до ряду серйозних та потенційно небезпечних для життя умов, таких як

Ожиріння також може вплинути на вашу якість життя та призвести до психологічних проблем, таких як низька самооцінка або депресія.

Дізнайтеся більше про ускладнення ожиріння.

Ризики ожиріння

Ожиріння, як правило, обумовлено споживанням більше калорій, особливо в жирних і цукристих продуктах, ніж у вас згоряє через фізичну активність. Потім надлишок енергії зберігається тілом як жир.

Ожиріння є все більш поширеною проблемою, тому що багато сучасного способу життя часто сприяють їжі надмірної кількості дешевої калорійності їжі та витрачають багато часу, сидячи на столах, на диванах або в автомобілях.

Існують також деякі основні медичні умови, які іноді можуть сприяти збільшенню ваги, такі як недостатня активність щитовидної залози (гіпотиреоз), хоча такі умови, як правило, не викликають проблем із вагою, якщо вони ефективно контролюються за допомогою ліків.

Дізнайтеся більше про причини ожиріння.

Причини ожиріння

Найкращий спосіб лікування ожиріння – це здорова дієта зі зниженим вмістом калорій і регулярне тренування. Для цього треба

Ви також можете скористатися психологічною підтримкою кваліфікованого медичного працівника, щоб допомогти змінити спосіб, який ви думаєте про їжу та їжу.

Якщо тільки зміна способу життя не допомагає вам схуднути, можна рекомендувати ліки, що називається орлістат. Якщо правильно прийнято, це ліки працює, зменшуючи кількість жиру, який ви поглинаєте під час травлення. Ваш лікар буде знати, чи підходить вам орлистат.

Лікування ожиріння

У рідкісних випадках хірургія втрати ваги може бути рекомендована.

Дізнайтеся більше про те, як лікувати ожиріння.

Немає “швидкого виправлення” для ожиріння. Програми для схуднення потребують часу та прихильності, але вони найкраще працюють, коли люди здатні повною мірою заповнити програми, і їм пропонують поради щодо збереження втрати ваги.

Регулярне спостереження за вашою вагою, встановлення реалістичних цілей та залучення ваших друзів та родичів до спроб схуднення також може допомогти.

Пам’ятайте, що навіть втрачаючи те, що здається малим вагою (наприклад, 3% або більше від вашої вихідної маси тіла), і збереження цього протягом життя, може значно знизити ризик ускладнень, пов’язаних з ожирінням, як діабет та серцеві захворювання.

Якщо це було давно, коли ви виконували будь-які вправи, ви повинні перевірити варіант Кушетку на 5K робочий план.

Перспектива

Вона складається з підкастів, переданих упродовж дев’яти тижнів, і була спеціально розроблена для абсолютних новачків.

Ви вперше починаєте працювати протягом коротких періодів часу, і, як план прогресує, поступово збільшувати суму.

Кушеткою до 5К

Коли закінчується дев’ять тижнів, ви повинні мати змогу працювати протягом 30 хвилин безперервно, що для більшості людей становить близько п’яти кілометрів.

Дізнайтеся більше про Кушетку до 5K.

03/06 /

03/06 /

Наявність надмірної ваги може спричинити проблеми під час вагітності. Дізнайтеся про ризики та те, що ви можете зробити

Практичні поради для батьків дітей з надмірною вагою, включаючи поради щодо здорового харчування та відповідної фізичної активності

Мільйони людей вже мали свій вільний “середній життєвий цикл”. Дізнайтеся, чому це медичне обстеження настільки важливе

Деякі люди потребують грипу, у тому числі понад 65-ти років, люди з надмірною вагою, будь-хто з тривалим станом здоров’я та вагітні жінки