Нічний догляд

Захват від ніг (нічний енурез) може викликати занепокоєння та засмучення, але дітям часто трапляється мокрий ліжко вночі. Проблема зазвичай вирішується вчасно.

Постільна білизна є загальною для маленьких дітей, але вона стає менш поширеним, як дитина стає старше.

У багатьох частинах світу, за оцінками, приблизно

Близько 1 на 100 осіб продовжують мочити ліжко в дорослому віці.

Постільна білизня трохи частіше зустрічається у хлопчиків, ніж у дівчат.

Постільна білизна – це дійсно проблема, якщо вона починає турбувати дітей чи батьків. Тільки рідко це буде розглянуто проблемою у дітей до 5 років. Багато сімей в першу чергу звертаються за лікуванням, коли постільна білизна впливає на соціальне життя дитини (наприклад, запобігання підліткам).

Коли побачити свого лікаря

Лікувальні процедури зазвичай не рекомендуються дітям до п’яти років (хоча винятки можуть бути зроблені, якщо дитина вважає, що нічне нетримання особливо заважає).

Якщо ваша дитина часто змиває ліжко і вважає це засмученим, зверніться за порадою до лікаря.

Дізнайтеся більше про симптоми безглуздя.

Існує, як правило, немає очевидної причини, чому діти змочують ліжко, і це не винна ваша дитина. У багатьох випадках проблема виникає у сім’ях.

Позбавлення вагітності може бути спричинено вашою дитиною

Запор часто пов’язаний з прийомом крові, особливо у дітей, які ніколи не зволожуються. У таких випадках нічне нетримання може відбуватися вночі, коли у дитини не було поо протягом дня. Іноді лікування запорів – це все, що потрібно для лікування нічного сну. Незавершений запор робить будь-яке лікування засмоктування набагато важче.

Чому моя дитина мокрить ліжко?

Іноді постільна білизна може спрацьовувати через емоційні розлади, наприклад, залякування або перехід до нової школи.

У рідкісних випадках поранення може бути симптомом основного стану здоров’я, такого як діабет 1 типу.

Дізнайтеся більше про причини засмаги та діагностування немовлят.

Рекомендований план, як правило, потрібно спочатку спробувати декілька заходів, наприклад, обмежити кількість рідких напоїв вашої дитини ввечері та переконатися, що вони йдуть у туалет перед сном.

Лікування нічного догляду

Важливо також запевнити вашу дитину, що все в порядку. Не повідомляйте про них і не покарайте їх за змочування ліжка, оскільки це не допоможе і може погіршити проблему. Важливо, щоб вони знали, що вони не самотні, і це покращиться.

Якщо ці заходи однаково не допомагають, часто рекомендується будильники. Це вологозахисні колодки, які дитина носить на нічному одязі. Тривога звучить, якщо дитина починає вчитися. З часом сигнал тривоги повинен допомогти тренувати дитину, щоб вона прокинулася після того, як їхній сечовий міхур був повний; якщо тривога не працює або не підходить, можна використовувати препарат, що називається десмопресин або оксибутинін.

Більшість дітей добре реагують на лікування, хоча іноді прибирання дітей іноді повертається.

ERIC

Дізнайтеся більше про лікування немовлят.

Освіта та ресурси для покращення безперервності дитинства (ERIC) – це британська благодійна організація для людей, які постраждали від померлих від пологів. Сайт благодійної організації надає корисну інформацію та поради як для дітей, так і для батьків.

ERIC також має телефонну лінію телефонної довідки – 0845 370 8008, що відкрита у робочі дні з 10 ранку до 4 вечора.

Близько 1 з 100 чоловік продовжують мокрити ліжко у дорослому віці, а деякі люди тільки починають мокрити ліжко як доросле.

Це зазвичай вимагає звернення до фахівця, такого як уролог (спеціаліст при лікуванні станів, що впливають на сечову систему) або консультант з нетримання сечі.

Дізнайтеся більше про нетримання сечі, засліплення немовлят у дорослих та немовля при підлітковому віці.

Бездоріжжя у дорослих

27/03 /

27/03 /

Інформація про здоров’я дітей, включаючи здорову дієту, фітнес, сексуальну освіту та стрес на іспит

Дізнайтеся про ознаки того, що ваша дитина може бути готова почати тренувальну підготовку та як навчити дитину використовувати горщик