Низький артеріальний тиск (гіпотонія) – Лікування

Низький артеріальний тиск (гіпотензія) зазвичай потребує лікування, лише якщо це викликає симптоми. Це передбачає загальну пораду щодо способу життя та лікування будь-якої основної причини стану.

Якщо у вас природно низький артеріальний тиск, і це не викликає жодних проблем, лікування рідко необхідно.

Наведені нижче поради часто можуть допомогти обмежити симптоми деяких найбільш поширених типів гіпотонії

Загальні поради

Зневоднення може спричинити зниження артеріального тиску. Це легко можна очистити, збільшивши споживання рідини та солі. Забезпечення випивання достатньо рідини допоможе збільшити обсяг вашої крові, що збільшує артеріальний тиск.

Якщо у вас низький артеріальний тиск, ви можете скористатися тим, що у вашому раціоні більше солі. Ваш лікар може повідомити, скільки вам потрібна додаткова сіль, і чи можна додавати сіль до звичайної їжі або приймати таблетки для солі. Не додавайте до своєї дієти додаткову сіль, не звертаючи увагу на свого лікаря.

Підвищення споживання рідини та солі

Якщо ваш лікар підозрює, що ваше ліки викликає знижений артеріальний тиск, вони можуть змінити вашу дозу або рекомендувати використовувати альтернативні ліки.

Ваш кров’яний тиск слід контролювати під час прийому ліків, і слід зазначити будь-які зміни. Скажіть своєму лікарю, якщо у вас є побічні ефекти від прийому ліків.

Якщо ваш лікар підозрює, що низький артеріальний тиск викликаний основним станом здоров’я, вас можуть віднести до лікарні для подальшого тестування та лікування.

Наприклад, якщо ваш низький артеріальний тиск пов’язаний із проблемами гормонів, вас можуть звернутися до спеціаліста, який називається ендокринолог, який може призначати препарат, що замінює гормони.

Див. Причини зниження артеріального тиску для отримання додаткової інформації.

Дуже мало людей призначають ліки для зниження артеріального тиску. Симптоми гіпотонії, як правило, можна лікувати шляхом внесення зазначених вище змін у ваш спосіб життя та, зокрема, збільшення споживання рідини та солі.

Якщо ліки необхідні, зазвичай це ліки для збільшення обсягу вашої крові або звуження артерій. Ваше кров’яний тиск буде збільшуватися, оскільки більше крові протікає через менший простір.

Зміна ліків

Лікування основних умов

Препарат для зниження артеріального тиску

Дізнайтеся, скільки потрібно пити, і як вибрати здорові безалкогольні напої