Нехірургічні косметичні процедури

Неопераційні косметичні процедури, такі як Ботокс та наповнювачі, можуть бути використані для зміни зовнішнього вигляду без необхідності проведення операції. Вони є популярною альтернативою хірургічним процедурам.

Проте ці процедури не регулюються так само, як косметичні операції, і практики багатьох процедур не потребують медичної кваліфікації.

Різні нехірургічні процедури проводяться лікарями, стоматологами, медсестер та косметологами в лікарнях, клініках та салонах краси.

Ви повинні переконатися, що особа, яка пропонує лікування, належним чином навчена та досвідчена, щоб вони могли забезпечити лікування грамотно і безпечно.

Ви також повинні переконатися, що ви знаєте, що включає в себе процедура, які можливі ускладнення та побічні ефекти, і кого ви повинні зв’язатися, якщо у вас є якісь проблеми після цього.

Див. Розгляд нехірургічних косметичних процедур для отримання додаткової інформації про те, щоб ці процедури були максимально безпечними.

Ін’єкції ботулінічного токсину (Ботокс)

Нижче можна ознайомитись з такими загальними нехірургічними косметичними процедурами

Ін’єкції ботулінічного токсину, такі як Ботокс, використовуються для полегшення м’язів обличчя та зменшення кількості очей і зморшок.

Ботулінічний токсин є лікарським засобом, що призначається лише за рецептом, який повинен призначатися лише відповідним чином підготовленим лікарем, фармацевтом, стоматологом або зареєстрованою медсестрою в клінічному середовищі.

Ін’єкції не слід проводити косметологами, у яких відсутні необхідні клінічні умови.

Під час процедури ваша шкіра очищається, а невелику кількість ботулінічного токсину вводять у ділянку для лікування. Кілька ін’єкцій зазвичай потрібні на різних сайтах.

Ін’єкції, як правило, вступають в дію приблизно через три-п’ять днів після лікування, і це може зайняти до двох тижнів для повного ефекту, який буде здійснено. Ефекти зазвичай тривають близько трьох-чотирьох місяців.

Хімічні пілінги

Хоча ін’єкції ботулінічного токсину, як правило, є безпечними, ризик лікування включає в себе

Необхідно негайно звернутися до лікаря, якщо після вдиху ботулінічного токсину ви постраждаєте від дихання або зору.

Хімічні пілінги – це рідини, призначені для видалення мертвих клітин шкіри з поверхні шкіри та сприяють зростанню клітин. Вони використовуються для поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, включаючи зменшення нерівномірності пігментації та вугрів.

Існує три види шкірки – поверхнева, середня і глибока.

Шкірні наповнювачі

Поверхневі пілінги використовуються для видалення клітин шкіри з верхнього шару шкіри (епідермісу). Їх можуть виконувати деякі кваліфіковані терапевти, а також медичний персонал.

Поверхнева шкірка залишається на шкірі лише кілька хвилин. Після цього ваша шкіра може відчувати себе важко протягом декількох годин.

Регулярне лікування необхідне для підтримки наслідків поверхневого шкірки, що є тимчасовим.

Нехірургічні лазерні та інтенсивні світлові процедури

Середні пілінги використовуються для видалення клітин шкіри як з верхніх, так і середніх шарів шкіри (верхня частина дерми). Їх повинні виконувати кваліфіковані медичні працівники.

Середні пілінги залишаються лише на шкірі на кілька хвилин. Під час нанесення шкурки може з’явитися пекуче або жало, і шкіра може стати коричневою або червоною через кілька днів. Шкіра може повертатись до нормального.

Лікування потрібно кожні 6-12 місяців для підтримки ефекту.

Глибокі пілінги впливають на шкіру прямо до нижньої частини дерми. Процедура повинна виконуватися працівником охорони здоров’я, який має відповідні навички та досвід.

Місцевий анестетик та заспокійливий засіб можуть знадобитися під час лікування. У той час як шкірка застосовується, ви можете відчути застуду. Шкіра може залишатися на обличчі не більше 30 хвилин, залежно від бажаного ефекту.

У декілька днів, залежно від типу використовуваного шкури, з’явиться деякий пілінг, почервоніння та дискомфорт. Деякі люди відчувають набряк протягом двох тижнів, і почервоніння шкіри може тривати до трьох місяців.

Мікродермабразія

Глибока кожура – це одноразове лікування з тривалими ефектами, тому його, як правило, не потрібно повторювати.

Хімічні пілінг – це, як правило, безпечні процедури, якщо вони виконуються досвідченими та кваліфікованими. Однак є певні ризики, в тому числі

Наявність

Як він лікує, ваша шкіра також буде більш чутливою до сонця, тому вам доведеться використовувати сонцезатиричний крем протягом місяця або довше після лікування.

Практикуюча або клініка, яка проводить процедуру, повинна повідомити вас про необхідну післяоперацію, щоб зменшити ризик побічних ефектів та ускладнень. Ви повинні звернутися за медичною допомогою, якщо ви розвинули інфекцію після лікування.

Шкірні наповнювачі – ін’єкції, що використовуються для заповнення зморшок та складків шкіри. Вони також можуть бути використані для збільшення гучності і визначення губ.

Більшість виробників наповнювачів шкіри рекомендують, щоб лікування проводилося тільки медичними працівниками, хоча зараз це не є юридичною вимогою.

Шкірні наповнювачі виготовляються з різних матеріалів, і ефекти можуть бути як тимчасовими, так і постійними, в залежності від типу наповнювача.

Під час процедури практикум вводять наповнювач за допомогою серії невеликих ін’єкцій і м’яко масажують місцевість. Деякі процедури вимагають місцевого знеболюючого крему або ін’єкції. Час обробки може коливатися від 30 хвилин до години.

Площа може бути трохи роздутою та ніжною протягом 24 годин. Протягом цього часу вам може порадити уникати кави, алкоголю, гарячих напоїв та сонця.

Ризики наповнювачів шкіри залежать від того, хто їх виконує, і типу використовуваного наповнювача. Постійні наповнювачі мають найбільший ризик виникнення проблем. Загальні ризики шкірних заповнювачів включають в себе

Анафілаксія є невідкладною медичною допомогою, тому обов’язково зателефонувати 999 негайно, якщо у вас є серйозна алергічна реакція на наповнювач. Ви також повинні звернутися за негайною медичною допомогою, якщо ви втратите сенсацію у вашій шкірі, оброблена область є надзвичайно болючою або вона стає забарвленою. Зміни до відчуття шкіри або кольору є потенційними ознаками некрозу, що вимагає негайного лікування.

Зверніться до свого лікаря, якщо ділянка лікування стає грудкою протягом тижнів, місяців або років після лікування. Ваш лікар може направити вас до дерматолога для лікування.

Лікування без лазерного або інтенсивного світла може бути використане для лікування

Лікування можна проводити тільки в спеціальній клініці практикуючим, який має належну кваліфікацію.

Лазерна епіляція передбачає використання лазера для нагрівання маленьких порожнин у шкірі (фолікулів), з яких волосся виростає. Це пошкоджує фолікули, що запобігає росту волосся.

Кожне лікування може тривати від 15 хвилин до більш ніж однієї години. Під час процедури ваші очі повинні бути захищені спеціально розробленими окулярами, і ви можете відчути біль. Область може бути червоною, з підвищеною висипкою через 24 години.

Кількість необхідних процедур залежить від області, яку потрібно лікувати, та системи, яка використовується. Потрібно провести курс лікування, який може тривати до року, перш ніж територія повністю вичерпається від волосся.

Результати лазерної епіляції зазвичай тривалі, але не постійні.

Ризики лазерної епіляції включають в себе

Після лазерної епіляції шкіра буде чутливіша до сонця, тому вам слід уникати прямого сонячного проходу та соляріїв протягом щонайменше тижня після лікування. Вам, можливо, доведеться використовувати сонцезахисний крем на місяць після того, як ваша шкіра зцілить.

Затухання татуювання передбачає використання лазера для націлювання татуювання на шкіру. Лазер нагріває частинки чорнила, і вони розпадаються і дозволяють організму поглинати їх.

Обсяг необхідного лікування залежить від індивідуальної татуювання. Проте це може зайняти до 12 сеансів для лікування професійної татуювання, що зазвичай відбувається один раз на вісім тижнів.

Після обробки шкіра виглядатиме білою та набряклою, потім червоною і синякою на кілька днів. Пізніше процедури можуть призвести до кровотечі та струсу шкіри протягом тижня або близько того. Вам може бути надано пов’язки для захисту вашої шкіри від зараження.

Результати можуть відрізнятися залежно від індивідуальної татуювання та типу чи кольору використовуваних фарб. Індійські чорнильні татуювання, як правило, легше лікувати, а чорні та червоні чорнила, як правило, зникають краще. Деякі фарби взагалі не реагують на лікування.

Лазерне видалення татуажу не рекомендується під час вагітності, оскільки є невеликий ризик, який може зашкодити розвитку дитини.

Ризики лазерного татуювання затухання включають в себе

Вам необхідно надати спеціальні окуляри під час процедури, щоб захистити ваші очі.

Процедура може бути болючою і була описана як схожа на татуювання. Деяким людям може бути запропоновано знеболюючий крем за рецептом, якщо він вважається необхідним.

Мікродермабразія – це лікування, яке передбачає використання дрібних кристалів та вакууму для видалення мертвих клітин шкіри. Він використовується для поліпшення появи зморшок та пошкоджень шкіри.

Під час процедури практикуючий використовуватиме портативний пристрій для спрямування тонкої струменя крихітних кристалів по всій шкірі, щоб позбавити всі мертві клітини та віддалити їх.

Залежно від сили використовуваного пристрою, мікродермабразія може проводити лікар, медсестра або косметичний терапевт.

Зазвичай процедура займає менше 30 хвилин. Для досягнення найкращих результатів часто рекомендується курс від чотирьох до шести процедур.

Ваша шкіра може з’явитися червоною через 30 хвилин і 12 годин після процедури, в залежності від сили лікування.

Побічні ефекти мікродермабразії, такі як почервоніння та набряк, як правило, короткочасні. Ваша шкіра також може бути сухим та пухким протягом кількох днів після обробки, а відсмоктування може тимчасово уразити вашу шкіру.

Ваша шкіра буде більш чутливою до сонця після лікування, тому вам слід уникати впливу сонячного проміння протягом декількох днів і використовувати сонцезахисний крем.

Не-хірургічні косметичні процедури рідко доступні, тому вам, як правило, доведеться платити за них в приватному порядку.

Вартість приватного лікування може бути різною залежно від того, де вона проводиться, і яка процедура у вас є. Як приблизне керівництво, витрати на одне лікування можуть бути

Проте деякі процедури є найбільш ефективними, якщо у вас є курс регулярного лікування – у такому випадку кінцева вартість буде вищою, ніж у одного лікування.

22/07 /

22/07 /

Дізнайтеся про нехірургічні процедури, такі як ін’єкції ботокса, і хто може їх безпечно виконувати

Десять питань, щоб запитати себе, якщо ви розглядаєте косметичну операцію