Нетримання сечі – діагностика

Якщо ви відчуваєте нетримання сечі, зверніться до лікаря, щоб вони могли визначити тип захворювання.

Спробуйте не соромитися, щоб поговорити зі своїм лікарем про вашу нетримання сечі. Нетримання сечі є загальною проблемою, і, ймовірно, ваш лікар побачив багато людей з таким станом.

Ваш лікар задасть вам питання про ваші симптоми та історію хвороби, в тому числі

Щоденник моху

Ваш лікар може запропонувати вам тримати щоденник щоденних звичок міхура як мінімум три дні, щоб ви могли надати їм якомога більше інформації про ваш стан. Це має включати такі дані, як

Вам також можуть знадобитися деякі іспити та іспити, щоб ваш лікар міг підтвердити або виключити речі, які можуть спричинити нетримання сечі. Деякі з них пояснюються нижче.

Тести та іспити

Ваш лікар може вивчити вас для оцінки здоров’я вашої сечовивідної системи.

Якщо ви жінка, ваш лікар буде проводити тазове обстеження, яке зазвичай передбачає роздягання з талії вниз. Вас можуть попросити кашляти, щоб побачити, чи висипає сеча.

Ваш лікар може також перевірити вашу піхву. У понад половини жінок з нетриманням стресу частина сечового міхура може проникати в піхву.

Ваш лікар може помістити палець всередину вашої піхви і попросити вас вичавити його з м’язи тазового дна. Це ті м’язи, які оточують ваш сечовий міхур та уретру (труба, через яку сеча виходить із тіла). Пошкодження м’язів тазового дна може призвести до нетримання сечі.

Якщо ви чоловік, лікар може перевірити, чи збільшена ваша простата. Передміхурової залози розташовується між пенісом і сечовим міхуром та оточує сечівник. Якщо вона збільшена, це може спричинити симптоми нетримання сечі, такі як часта потреба у сечі.

Якщо ваш лікар вважає, що ваші симптоми можуть бути викликані інфекцією сечовивідних шляхів (UTI), зразок вашої сечі може бути перевірений на бактерії. Невелика, хімічно оброблена палиця занурюється у ваш зразок сечі. Це змінить колір, якщо присутні бактерії. Тест на щільність шаруватості також може перевіряти рівень крові та білка в сечі.

Якщо ваш лікар вважає, що у вас може бути нетримання сечі, вони можуть запропонувати тест під назвою залишковий аналіз сечі, щоб побачити, скільки сечі залишили у вашому сечовому міхурі, після того, як ви потрапите на пасіння.

Подальші тести

Це, як правило, здійснюється шляхом проведення ультразвукового сканування вашого сечового міхура, хоча іноді кількість сечі у вашому сечовому міхурі може вимірюватися після її зливання за допомогою катетера. Це тонка, гнучка трубка, яка вставляється у ваш сечівник і проходить через ваш сечовий міхур.

Деякі додаткові тести можуть бути необхідними, якщо причиною нетримання сечі є незрозуміло. Ваш лікар зазвичай починає лікувати вас спочатку і може запропонувати ці тести, якщо лікування не є ефективним.

Це група тестів, що використовуються для перевірки функції сечового міхура та уретри. Це може включати втримання щоденника для міхура протягом декількох днів (див. Вище), а потім відвідувати зустріч у лікарні або клініці для проведення таких тестів, як

Де поїхати для діагностики та лікування симптомів нетримання сечі та як знайти місцеву службу.