Нерозсіяні яєчка – історія Джеймса

Коли йому було два роки, Джеймс Аддісон мав дві операції, щоб перемістити його неослаблені яєчка, каже його мати, Лаура.

Коли народився Джеймс, обидва його яєчка впали. Але на дев’ятимісячній перевірці наш гість відвідувача помітив, що його яєчка не була в мошонці. Я був наляканий. Ми не помітили, що змусило мене відчувати себе страшним.

Це було дуже заплутаним, тому що при народженні вони були там. Ми не зрозуміли, що яєчка може рухатися таким чином. Наш ГП оглядав Джеймса, але не міг знайти його яєчка, тому він послав нас до консультанта.

Коли консультант обстежив Джеймса і пальпував (відчув) область, він міг відчувати яєчка Джеймса трохи вище свого члена. Джеймсу дали ультразвукове дослідження, щоб консультант міг побачити їх точне положення. Нам сказали, що якщо його яєчка не з’явилася до того моменту, коли йому було 24 місяці, вони будуть виконувати хірургічне втручання.

Перша операція була одразу після другого дня народження Джеймса. Це було зроблено як денну операцію. Оскільки Джеймс був наймолодшим пацієнтом того дня, він був першим у списку. У нього була вставлена ​​канюля (маленька трубка). Коли вони вкладають спинний блок (анестетик), він дуже швидко стає несвідомим.

Операція зайняла менше години. Лікарі одночасно робили одне яєчко. Це було частково тому, що Джеймс був молодим, але також тому, що якщо обидва яєчка були одночасно експресовані і інфіковані, інфекція може поширюватися на інший яєчок.

Після операції Джеймс був дуже сонним і змушував розбудитись. Він повинен був їсти і пити, і показати, що він міг пройти сечу, перш ніж він міг йти додому. Як тільки він це зробив, нас дозволили залишити. Він провів операцію близько 9 ранку. Ми вийшли з лікарні в 1 вечора, так що це було досить швидко.

Ми дали йому Calpol на кілька днів, але він бігав на наступний день. Я думав, що він буде біль, але він, здається, не зачеплений.

Фактично, це так турбувало його так мало, що, коли через півроку він провів другу операцію на своєму іншому яєчці, після цього ми не надавали йому надто сильного знеболення.

Ми не впевнені, що буде остаточний результат. Яєчка Джеймса ще не спустилися належним чином. Один рухається багато чого. Ми знаємо, що він іноді буває в його мошонці, наприклад, коли він має теплу ванну. Ми ще не бачили іншого яєчка, але, сподіваюсь, він скоро скінчиться і скоротиться. Нам сказали, що навряд чи у нього буде дві повністю працюючі яєчка. Нам просто доведеться чекати і побачити.

Все, що вам потрібно знати про вагітність, народження і догляду за дитиною, включаючи годування та намагання завагітніти