Нервова анорексія

Нервова анорексія є серйозним психічним захворюванням. Це розлади харчування, коли людина зберігає вагу тіла настільки низько, наскільки це можливо.

Люди з анорексією, як правило, роблять це, обмежуючи кількість їжі, яку вони їдять, робить себе блювотою та здійснює надмірно.

Стан часто розвивається з тривогою щодо форми та ваги тіла, яка походить від страху бути жирним або бажанням бути тонкими. Багато людей з анорексією мають спотворене уявлення про себе, думаючи, що вони жирні, коли їх немає.

Анорексія найчастіше зачіпає дівчат і жінок, хоча останнім часом вона частішає у хлопчиків та чоловіків. У середньому, стан розвивається у віці від 16 до 17 років.

Дізнайтеся більше про причини анорексії.

Люди з анорексією часто переходять на велику тривалість, щоб приховати свою поведінку від родини та друзів, лежачи в тому, що вони їли або прикидали, що з’їли раніше.

Ознаки та симптоми анорексії

Знаки, які можуть мати анорексію чи інше розладу харчування

Анорексія також може бути пов’язана з іншими психологічними проблемами, такими як депресія, тривога, низька самооцінка, неправильне використання алкоголю та самовідданість.

Дізнайтеся більше про симптоми анорексії.

Люди з анорексією часто не звертаються за допомогою, можливо, тому, що вони бояться або не визнають, що у них є проблеми. Багато хто приховує їх стан протягом тривалого часу – іноді років.

Найважливішим першим кроком для когось з анорексією є усвідомлення того, що їм потрібна допомога і які хочуть покращитись.

Якщо ви думаєте, що хтось, кого ви знаєте, має анорексію, спробуйте розповісти їм про свої турботи та заохочуйте їх звертатися по допомогу.

Отримання допомоги

Це може бути дуже складна бесіда, оскільки вони можуть бути оборонними та відмовлятися від прийняття в них проблем. Проте важливо не критикувати та не тиснути на них, оскільки це може погіршити ситуацію.

Можливо, ви захочете звернутися за порадою до групи підтримки харчових розладів, таких як “Удар” про найкращий спосіб підняти тему.

Якщо ви думаєте, що у вас може бути анорексія, спробуйте якнайшвидше звернутися до допомоги. Ви можете почати, спілкуючись з людиною, якою ви довіряєте, наприклад, члена вашої родини чи друга, і, можливо, попросіть їх піти з вами, щоб побачити свого лікаря.

Дізнайтеся більше про підтримку когось з порушенням харчування та поради батькам дитини з розладом харчування.

Лікування анорексії

Перш ніж анорексія може бути ліквідована, фізична, психологічна та соціальна потреба повинна проводитися лікарем або спеціалістом з розладів харчових продуктів. Це допоможе їм розробити відповідний план догляду.

У більшості випадків лікування включатиме комбінацію психологічної терапії та індивідуальних порад щодо їжі та харчування, які допоможуть безпечно здобути вагу.

У вашому профілактичному пункті, як-от лікарів-педагогів, психіатрів, медсестер та лікарів-дієтологів, зазвичай залучаються різні спеціалісти у галузі охорони здоров’я.

Перспектива

Більшість людей можуть лікуватись на амбулаторній основі, а це означає, що ви можете йти додому між призначеннями. Більш серйозні випадки трактуються в лікарнях або в спеціалізованих клініках з розладом їжі.

Дізнайтеся більше про діагностику анорексії та лікування анорексії.

Це може зайняти кілька років лікування, щоб повністю відновитись після анорексії, і рецидиви є загальними. Наприклад, жінка може рецидивувати, якщо вона намагається схуднути під час вагітності.

Близько половини людей з анорексією буде продовжувати мати певний рівень їжі, незважаючи на лікування.

Якщо анорексія залишається безуспішним лікуванням протягом тривалого часу, може виникнути ряд інших серйозних проблем. Вони можуть включати тендітні кістки (остеопороз), безпліддя, нерегулярне серцебиття та інші проблеми з серцем.

Незважаючи на незвичайний стан, анорексія є однією з основних причин смертей від психічного здоров’я. Це може бути через наслідки недоїдання або як результат самогубства.

Дізнайтеся більше про можливі ускладнення анорексії.

26/01 /

########

Центр психічного здоров’я для молодих людей із порадами щодо депресії, тривоги, самовіддачі, стрес, задирок та розладів харчування