Неоннококковий уретрит – лікування

Неоннококковий уретрит (НГУ), як правило, лікується коротким курсом антибіотиків, щоб вбити бактерії, які спричинили зараження.

Спеціалісти з охорони здоров’я у клініці сечостатевої медицини (ГУМ) або клініці сексуального здоров’я організують ваше лікування.

Якщо ваш уретрит викликаний гонореєю, це може трактуватися по-різному.

Антибіотики

Лікування антибіотиками може розпочатися, перш ніж ви отримаєте результати тесту (про діагностику НГУ див. Інформацію про ці тести).

Якщо результати вашого тесту не ідентифікують інфекцію, або ваш НГУ пов’язаний із запаленням, спричиненим об’єктом, кремом або милом, антибіотики також використовуються часто.

НГУ та інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ)

Більшість людей з НГУ призначають антибіотик таблетки або капсули. Це може бути

Як правило, вам не доведеться повернутися до клініки, якщо у вас є

Можливо, іноді потрібно два-три тижні, щоб ваші симптоми повністю зникли.

Ви не повинні мати сексу, включаючи вагінальний, анальний та оральний секс, до

Антибіотики можуть викликати деякі побічні ефекти, такі як

Дізнайтеся більше про ліки для НГУ.

Антибіотики, що використовуються для лікування НГУ, можуть взаємодіяти з комбінованою контрацептивною таблеткою та контрацептивним патчем. Якщо ви використовуєте ці методи контрацепції, ваш лікар або медсестра можуть порадити вам, яка додаткова контрацепція підходить.

Порушення лікування

Незважаючи на те, що не всі випадки захворювання на НПЗ обумовлені інфекцією, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), можна пройти НГУ під час сексу. Тому ви повинні розглядати всі випадки НГУ як ІПСШ та забезпечити догляд за всіма останніми партнерами.

У вас також не повинно бути жодного сексу, доки ви не впевнені, що умова визріли.

НГУ не спричиняє жодних помітних симптомів у жінок, але може все ще вплинути на довгострокове здоров’я жінки. Бактерії, пов’язані з НГУ, можуть викликати розвиток запального захворювання органів малого таза (PID), що є більш серозним.

Тому ви завжди повинні повідомити свого поточного партнера та будь-яких недавніх сексуальних партнерів, якщо у вас діагноз НГУ. Їм також доведеться протестувати і лікувати за станом.

Важливо, щоб ваш поточний сексуальний партнер тестувався та лікувалися. Потрібно також поінформувати про будь-яких сексуальних партнерів, які ви встигли внаслідок зараження ІПСШ, тому їх можна протестувати та лікувати.

Рекомендується інформувати будь-яку особу, у якій ви мали секс за останні три місяці, але цей термін може бути різним. Спеціалісти з охорони здоров’я в клініці GUM можуть порадити вас.

Деякі люди можуть почувати себе гнівом, засмучені або збентежені щодо обговорення ІПСШ з їх поточним партнером або попередніми партнерами. Проте не бійтеся обговорювати свої проблеми з фахівцями охорони здоров’я в ГУМ чи сексуальній поліклініці. Вони можуть порадити вам про те, з ким зв’язатися і яким кращим чином зв’язатися з ними.

З вашого дозволу клініка може організувати “контактний квитанцію”, надану вашим колишнім партнерам або партнерам. Ковзання пояснює, що вони, можливо, були піддані ІПСШ та порадили їм провести перевірку. Сліп не містить вашого імені, і ваші дані залишаться повністю конфіденційними.

Ніхто не може змусити вас повідомити жодного з ваших партнерів про вашу ІПСШ, але це настійно рекомендується вам робити. Залишені неперевірені і неліковані ІПСШ, такі як хламідіоз, можуть мати серйозні наслідки для здоров’я людини, особливо для жінок.

Ускладнення неочищених хламідій включають

Якщо через два тижні після початку прийому антибіотиків симптоми негнококкового уретриту (НГУ) не покращуються, вам слід повернутися до клініки сечостатевої медицини (ГУМ) або клініки сексуального здоров’я.

Вам буде запропоновано, чи правильно ви приймаєте ліки, і чи може хтось, хто може мати НГУ, який не лікувалися, міг інфікувати вас знову.

Вам може знадобитися додаткові тести для підтвердження діагнозу та перевірки будь-яких інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). Дізнайтеся більше про діагностику НГУ.

У деяких випадках вам може бути наданий новий рецепт для деяких різних антибіотиків для лікування НГУ.

02/09 /

02/09 /

Хламідія є однією з найпоширеніших інфекцій, що передаються статевим шляхом .. Дізнайтеся, хто найбільше ризикує, де можна протестувати, і як його лікують