Недоїдання

Недоїдання – це серйозна стадія, яка виникає, коли дієта людини не містить потрібної кількості поживних речовин.

Недоїдання означає “погане харчування” і може називатися

Ця тема спрямована на недоїдання. Див ожиріння для отримання додаткової інформації про основні проблеми, пов’язані з переповненням їжі.

Недоїдання – це загальна проблема зі здоров’ям. Існує приблизно 3 мільйони людей з недоїданням. В будь-який час, з багатьма іншими ризикує стати недоїданням.

Близько одного-трьох чоловік допущені до лікарні чи догляду. Виявляється, що вони страждають на недостатнє харчування або піддаються підвищенню харчування.

Недоїдання викликано неадекватною дієтою або проблемою поглинання поживних речовин з їжі. Є багато причин, чому це може статися, включаючи обмеження рухливості, довготерміновий стан здоров’я або низький рівень доходу.

Хто залежить від недоїдання?

Дізнайтеся більше про причини недоїдання.

Найбільш поширеним симптомом недостатнього харчування є непередбачена втрата ваги (втрата ваги ваги протягом 5-10% протягом трьох-шести місяців).

Інші ознаки можуть включати в себе

Основним ознакою надмірного харчування є наявність надмірної ваги або ожиріння. Тим не менш, люди з недоїданням можуть також мати надмірну вагу, якщо вони їдять дієту з високим енергією (калорій), але низькою кількістю інших поживних речовин.

Ознаки недоїдання у дітей можуть включати нездатність рости при очікуваній швидкості та змінах поведінки, наприклад, з’являтися надзвичайно дратівливим, млявим або тривожним.

Вага вашої дитини і фізичний розвиток слід регулярно оцінювати лікар, коли ваша дитина молода. Якщо у вас виникли проблеми щодо здоров’я або розвитку вашої дитини, зверніться до свого лікаря або відвідувача охорони здоров’я.

Ознаки недоїдання

Дізнайтеся більше про симптоми недоїдання.

Зверніться до лікаря, якщо ваш індекс маси тіла (ІМТ) нижче 18,5, або ви помітите вищевказані симптоми.

ІМТ є мірою того, чи є ви здоровою вагою для вашого висоти. Ви можете використовувати BMI для здорового весового калькулятора для розробки вашого ІМТ.

Ви повинні відвідати свого лікаря, якщо ви вважаєте, що ви або хтось із вас, яким ви піклуєтеся, знаходиться під загрозою недоїдання. Вони можуть перевіряти наявність ознак недоїдання та будь-яких умов, які можуть спричинити недоїдання.

Коли побачити свого лікаря

Дізнайтеся більше про діагностику недоїдання.

Залежно від причини того, що людина може погіршуватись і наскільки важко, лікування може проводитися вдома або в лікарні.

Дієтичні зміни – основне лікування недоїдання. Якщо ви страждаєте від недоїдання, можливо, вам знадобиться збільшити харчовий вміст їжі з використанням чи без прийому харчових добавок.

Лікування недоїдання

Якщо ви не можете їсти достатньо, щоб задовольнити свої потреби в їжі, вам може знадобитися

Дізнайтеся більше про лікування недоїдання.

Найкращий спосіб запобігання недоїванню – це здорова, збалансована дієта.

Здоровий, збалансований раціон життєво важливий для підтримки здоров’я та фітнесу. Щоб залишитися здоровим, вам потрібно споживати різні продукти з чотирьох основних груп харчування, у тому числі

На євнешній табличці показані різні види їжі, яку потрібно їсти (і в яких пропорціях), щоб підтримувати збалансовану та здорову дієту.

Дізнайтеся більше про запобігання недоїдання.

Запобігання недоїдання

21/01 /

21/01 /

Здорова дієта містить харчування з п’яти основних харчових груп, щоб дати нам енергію та живильні речовини, які нам потрібні

Якщо ви хочете отримати правильний баланс вашої дієти, скористайтеся посібником Eatwell. Це показує, скільки ви повинні їсти з кожної групи продуктів

Використовуйте наш здоровий калькулятор ваги, щоб легко оцінити вашу або вашу дитину ІМТ (індекс маси тіла)