Недоступні яєчка – лікування

Невисока яєчка звичайно рухається вниз до мошонки, природно, до того часу, коли ваша дитина від 3 до 6 місяців.

Якщо яєчка не спускається на півроку, дуже малоймовірно, що вони будуть робити це без лікування, тому зазвичай рекомендується хірургічна процедура для переміщення одного або обох яєчок. Ця процедура називається орхідепексією.

У ідеалі операція повинна виконуватися, перш ніж Ваша дитина буде 12 місяців. Це тому, що чекати довше, ніж це може призвести до ризику хлопчика розвивати проблеми з фертильним процесом або раком яєчок у подальшому житті.

Орхідепексія

У більшості випадків, якщо яєчко може відчуватись у паху, може бути виконана проста орхідпоксия. Це спонукає спочатку зробити розріз (розріз) в паху, щоб знайти невідбитий яєчко. Яєчко потім переміщається вниз і переміщується в мошонку через другий розріз.

Якщо яєчок, як вважається, є вищими в животі (животі), іноді проводять тип хірургічного втручання, відомого як лапароскопія, щоб знайти його, перш ніж він буде переміщений. Це передбачає проходження лапароскопа (маленької трубки, яка містить джерело світла та камеру) через невеликий розріз у черевній порожнині вашої дитини.

Відновлення

Яєчко, що знаходиться всередині живота, може іноді бути спущеною в мошонку в одну операцію, але іноді це потрібно зробити на двох окремих етапах.

У випадках, коли яєчка неможлива (на черевній порожнині), є невелика ймовірність того, що з цього боку немає яєчка взагалі, через те, що вона не розвинулася належним чином, або вона не згорнула і не засохла на початку життя. Це буде підтверджено під час лапароскопії.

Коли процедура завершена, розрізи зазвичай закриваються розчиняються швами, які не потрібно видаляти.

Орхідеї та лапароскопії виконуються під загальним анестетиком, що означає, що ваша дитина спатиме під час процедури і не відчує біль у процесі його проведення.

Операція зазвичай триває близько 40 хвилин і зазвичай виконується як операція на день, тобто ваша дитина зможе повернутися додому в той же день.

Ваша дитина може відчувати себе погано протягом перших 24 годин після операції в результаті анестетика. Тут нема чого турбуватися.

Наступна порада повинна допомогти прискорити відновлення часу вашої дитини та зменшити ризик виникнення будь-яких ускладнень

Коли звернутися за медичною допомогою

Будьте обережні з будь-якими ознаками, що сайт операції інфіковано. До них відносяться

Результати операції

Ризики хірургії

Якщо ви помітили будь-яке з цих ознак і симптомів, якнайшвидше зверніться до свого лікаря за порадою.

Як правило, чим ближче яєчка до мошонки спочатку, тим більша ймовірна операція буде успішною.

Оцінка успішності лікування пальпуються яєчок (розташованих біля мошонки) оцінюється вище 90%. Операція трохи менш успішна при лікуванні непридатних яєчок (розташованих у животі).

Як і у випадку будь-якого типу хірургічних втручань, орхідопексія носить ризик розвитку ускладнень, деякі з яких можуть потребують лікування з подальшою операцією.

Можливі побічні ефекти та ускладнення орхідідексії включають в себе

Загалом, частота ускладнень низька. Головний ризик – це атрофія (втрата) яєчка, і шанси на це збільшуються, і яєчка повинна переміщатися, щоб потрапити до мошонки.

Важливо знати подробиці будь-якої операції, яку ви збираєтеся мати. Дізнайтеся, що слід запитати перед операцією