Негерметичність – лікування

Лікування травлення (диспепсія) може змінюватися в залежності від того, що викликає його та наскільки сильні ваші симптоми.

Якщо вам було поставлено діагноз “основний стан здоров’я”, ви можете ознайомитися з нашою інформацією

Якщо у вас іноді спостерігається розлад травлення, можливо, вам не знадобиться звернутися до лікаря для лікування. Можливо полегшити симптоми шляхом внесення декількох простих змін у дієту та спосіб життя, підсумовується нижче.

Дієта та зміна способу життя

Надмірна вага ставить більший тиск на шлунок, полегшуючи, щоб шлункова кислота була віддана назад у вашу страждалку (стравохід). Це відоме як кислотний рефлюкс, і є однією з найпоширеніших причин неграмотності.

Якщо у вас надмірна вага чи ожиріння, важливо схуднути безпечно і неухильно через регулярні фізичні вправи і харчування здорової, збалансованої дієти. Читайте поради щодо схуднення.

Зміна поточного ліки

Якщо ви палите, хімічні речовини, які ви вдихаєте в сигаретний дим, можуть сприяти розладу травлення. Ці хімічні речовини можуть викликати кільце м’язів, який відділяє ваш стравохід від живота, щоб розслабитися, викликаючи рефлюкс кислоти.

Дізнайтеся більше про кинути палити або поговорити зі своїм лікарем або фармацевтом. Ви також можете зателефонувати до служби підтримки “Зупинити куріння” за телефоном 0300 123 1044.

Зверніть увагу на будь-яку особливу їжу або напій, яка, здається, погіршує ваше розлад шлунку та, якщо це можливо, уникає. Це може означати

Якщо у вас, як правило, виникають симптоми травлення вночі, уникайте їсти протягом трьох-чотирьох годин, перш ніж лягати спати. Поїздка в ліжко з повним шлунком означає, що виникає підвищений ризик того, що кислота у вашому животі буде витіснена до вашого стравоходу під час лежання.

Коли ви лягаєте спати, використовуйте пару подушок для підтримки голови та плечей, або в ідеалі підніміть голову вашого ліжка на кілька дюймів, поклавши щось під матрац. Невеликий схил, який створюється, повинен допомогти запобігти пересуванню шлункової кислоти в ваш стравохід під час сну.

Якщо ви регулярно відчуваєте стрес або тривогу, це може сприяти симптомам травлення.

Прочитайте деякі поради щодо розслаблення, щоб полегшити стрес.

Невідкладне полегшення травлення

Ваш лікар може рекомендувати вносити зміни до вашого поточного ліки, якщо вони думають, що це може сприяти вашим травним захворюванням.

Лікування стійкого травлення

Повідомлення про побічні ефекти

Поки це безпечно, вам може знадобитися припинити прийом певних ліків, таких як аспірин або ібупрофен. Де це можливо, ваш лікар призначить альтернативне лікування, яке не спричинить травлення. Проте ніколи не припиняйте приймати будь-які ліки без попереднього консультації з лікарем.

Якщо у вас є розлади травлення, які потребують негайного полегшення, ваш лікар може порадити вам про найкращий спосіб лікування цього захворювання. Окрім зміни способу життя та огляду поточного лікарського засобу, ваш лікар може призначити або рекомендувати

Вони докладніше описані нижче.

Антациди – це такий тип ліків, який може негайно полегшити симптоми розладу шлунково-кишкового тракту. Вони працюють, нейтралізуючи кислоти у вашому животі (зменшуючи кислість), так що вона більше не дратує прокладку вашої травної системи.

Антациди доступні в таблетках і рідких формах. Ви можете придбати їх за лічильником у більшості аптек без рецепту.

Ефект антациду триває протягом декількох годин одночасно, тому вам може знадобитися прийом більш ніж однієї дози. Завжди дотримуйтесь інструкцій на пакеті, щоб переконатися, що ви не забираєте занадто багато.

Найкраще приймати антацидні препарати, якщо ви очікуєте симптомів травлення або коли вони починають протікати, наприклад

Це тому, що антациди залишаються у вашому животі довше в цей час і мають більше часу на роботу. Наприклад, якщо ви приймаєте антацид одночасно з їжею, це може тривати до трьох годин. Для порівняння, якщо ви приймаєте антацид натщесерце, він може працювати лише від 20 до 60 хвилин.

Дізнайтеся більше про антациди, включаючи можливі взаємодії з іншими ліками та побічні ефекти.

Деякі антациди також містять ліки, названі альгінатом. Це допомагає зменшити травлення, викликане кислотним рефлюксом.

Кислотний рефлюкс виникає, коли шлункова кислота потрапляє назад у ваше стравохід і дратує її підкладку. Алгінати утворюють пінний бар’єр, який плаває на поверхні вашого вмісту шлунка, зберігаючи шлункову кислоту у вашому животі та далеко від вашого стравоходу.

Ваш лікар може запропонувати взяти антацид, який містить альгінат, якщо у вас виникли симптоми кислотного рефлюксу або у вас є GORD.

Візьміть антациди, що містять альгінати після їжі, тому що це допомагає ліки залишатися у вашому животі довше. Якщо ви приймаєте альгінати натщесерце, вони залишають ваш живіт занадто швидко, щоб бути ефективним.

Якщо у вас є травлення, яке є стійким або повторюваним, лікування антацидами та альгінатами може бути недостатньо ефективним для контролю ваших симптомів. Ваш лікар може призначити інший тип ліків, який буде призначатися з меншою можливій дозою для контролю ваших симптомів. Можливі ліки включають в себе

Вони докладніше описані нижче. Ваш лікар може також протестувати вас на бактерії Helicobacter pylori (H pylori) (див. Діагноз “Невротичні розлади”) і при необхідності призначити лікування.

ІЦЗ обмежують утворення кислоти у вашому животі.

Препарат приймається як таблетки, і, як правило, доступний лише за рецептом. Якщо вам більше 18 років, ви можете придбати кілька типів ІЦП за лічильником в аптеках, але їх слід використовувати лише для короткотермінового лікування. Якщо ваш прийом їжі є стійким, зверніться до свого лікаря.

ІЦЗ можуть посилити вплив деяких ліків. Якщо вам призначено ІПН, ваш прогрес буде контролюватися, якщо ви також приймаєте інші ліки, такі як

Якщо ваш лікар посилає вас на ендоскопію (процедура, яка дозволяє хірургу побачити усередину вашої черевної порожнини), вам доведеться припинити прийом ІПН принаймні за 14 днів до процедури. Це тому, що ІЦ-інфекція може приховати деякі проблеми, які в іншому випадку були б виявлені під час ендоскопії.

ІЦЗ іноді можуть викликати побічні ефекти. Проте, вони, як правило, легкі і оборотні. Ці побічні ефекти можуть включати в себе

Антагоністи Н2-рецепторів є ще одним типом ліків, які ваш лікар може запропонувати, якщо антациди, альгінати та індивідуальні ін’єкції не були ефективними для боротьби з травленням. Є чотири антагоністи Н2-рецепторів

Ці ліки працюють, знижуючи рівень кислотності у вашому животі.

Ваш лікар може призначати будь-який з цих чотирьох антагоністів Н2-рецепторів, хоча фамотидин і ранітидин доступні для придбання через лікарню в аптеках. Антагоністи H2-рецепторів приймають або в таблетці, або у рідкій формі.

Як і у випадку з ІПП, вам доведеться припинити приймати антагоністи H2-рецепторів принаймні за 14 днів до початку ендоскопії. Це тому, що вони можуть приховати деякі проблеми, які могли б бути виявлені під час ендоскопії.

Якщо симптоми розладу шлунку викликані зараженням бактеріями H-pylori, то вам потрібно буде провести лікування, щоб очистити інфекцію від шлунку. Це має допомогти полегшити травлення, оскільки бактерії H-pylori більше не збільшать кількість кисню у вашому животі.

Інфекція H-pylori зазвичай обробляється за допомогою потрійної терапії (лікування трьома різними препаратами). Ваш лікар призначить курс лікування, що містить

Вам потрібно буде приймати ці ліки двічі на день протягом семи днів. Ви повинні уважно дотримуватися інструкцій щодо дозування, щоб переконатись, що потрійна терапія ефективна.

У 85% випадків один курс потрійної терапії ефективний при очищенні інфекції H-pylori. Однак вам може знадобитися більше, ніж один курс лікування, якщо він не очистить інфекцію вперше.

Схема жовтої картки дозволяє повідомляти про підозрілі побічні ефекти від будь-яких ліків, які ви приймаєте. Його керує лікарський засіб зі спостереження за безпекою ліків, який називається Регуляторне агентство з лікарських засобів та медичних продуктів (MHRA). Дивіться веб-сайт “Жовтій карті схеми” для отримання додаткової інформації.

03/09 /

03/09 /

Використання послуг місцевої аптеки може заощадити вам непотрібну поїздку до свого лікаря

Підказки щодо самодопомоги та лікування для надмірного метеоризму, від роздува, травлення або запору