Неврозості – Діагностика

Для більшості людей розлад шлунка (диспепсія) є м’яким і рідким, і не вимагає лікування від медичного працівника.

Проте, якщо у вас травлення регулярно або якщо це викликає сильний біль або дискомфорт, зверніться до свого лікаря.

Вони запитають про ваші симптоми розладу шлунку, а також

Подальші дослідження

Ваш лікар може також натискати на різні ділянки шлунку (живота), щоб визначити, чи це боляче.

Залежно від типу симптомів розладу кишечника, ваш лікар може захотіти продовжувати досліджувати стан. Це пов’язано з тим, що розлад травлення іноді може бути симптомом основного стану чи проблеми зі здоров’ям, такими як бактеріальна інфекція Helicobacter pylori (H pylori).

Детальні відомості про деякі подальші розслідування, які ви можете мати, наведено нижче.

Вам може бути направлено до лікарні для проведення ендоскопії.

Ендоскопія – це процедура, яка використовується для вивчення всередині вашого тіла, використовуючи ендоскоп – тонку, гнучку трубку, про ширину свого мізинця, світло та камеру на одному кінці. Камера використовується для передачі зображень всередині вашого тіла на телевізійний монітор.

Ендоскопія часто не потрібна для діагностування травлення, але ваш лікар може запропонувати, щоб у вас один, якщо

Дізнайтеся більше про наявність ендоскопії.

Приймання певних ліків для травлення може приховати деякі проблеми, які могли б бути виявлені під час ендоскопії. Тому щонайменше за два тижні до вашої ендоскопії вам доведеться припинити прийом інгібіторів протонного насоса (ІЦП) та антагоністів Н2-рецепторів.

Дізнайтеся більше про лікування травлення.

Ваш лікар може також рекомендувати змінювати інші ліки, які можуть спричинити травлення. Проте, припиніть прийом ліків тільки в тому випадку, якщо вам порадує це зробити лікар або інший медичний працівник, відповідальний за вашу допомогу.

Якщо ваш лікар вважає, що ваші симптоми можуть бути пов’язані із зараженням бактеріями H-pylori, вам може знадобитися тест на нього, наприклад

Антибіотики та ІПП можуть впливати на результати тесту на дихальне втручання сечовини або на тестування антигенів на стілець. Тому ці випробування, можливо, доведеться відкласти до двох тижнів після того, як ви останній раз використовували ІЦП, і через чотири тижні після останнього вживання антибіотика.

Якщо ваш лікар вважає, що симптоми травної травми можуть бути спричинені ще одним основним захворюванням, вам, можливо, доведеться провести ще кілька тестів, щоб виключити це.

Наприклад, біль і дискомфорт у животі можуть також бути викликані станами, які впливають на жовчні протоки у вашій печінці. Ваші жовчні протоки – це серія труб, які містять жовч (рідина, що використовується травною системою для розщеплення жирів) від печінки до жовчного міхура (мішечка, що тримає жовч) та кишечник. Якщо ваш лікар вважає, що у вас може виникнути така хвороба, вони можуть запропонувати провести тест на функцію печінки, який є типом аналізу крові, який використовується для оцінки ефективності роботи вашої печінки.

Вам також може знадобитися ультразвукове дослідження у животі. Ультразвукове сканування використовує високочастотні звукові хвилі для створення зображення всередині вашого тіла.

Дізнайтеся, як і чому проводяться аналізи крові