Мозковий абсцес – лікування

Лікування абсцесу мозку буде залежати від розміру та кількості наявних абсцесів мозку. Абсцес мозку є невідкладною медичною допомогою, тому вам буде потрібно лікування в лікарні до тих пір, поки ваш стан не стабільний.

Хірургічну операцію можна уникнути, якщо думка є надто ризикованою, або якщо абсцес малий, і його можна лікувати тільки ліками.

Препарат рекомендується після операції, якщо у вас є

Ліки

Вам, як правило, дають антибіотики або протигрибкові препарати через капельно, безпосередньо у вену. Лікарі будуть прагнути лікувати абсцес та первинну інфекцію, яка її викликала.

Якщо абсцес більший, ніж 2 см, зазвичай потрібно злити гній з абсцесу.

Хірургія

Є два хірургічні методи лікування гнійного мозку

Проста аспірація передбачає використання КТ-сканування для визначення абсцесу, а потім свердління невеликої дірки, відома як “отвір отвір” в череп. Після цього гній витирають через отвір і закривають отвори.

Проста аспірація займає одну годину, щоб завершити.

Відкриті спонукання та вимивання, як правило, проводяться за допомогою хірургічної процедури, відома як краніотомія.

Краніотомія може бути рекомендована, якщо абсцес не реагує на аспірацію або повторюється пізніше.

Під час краніотомії хірург буде голити невелику ділянку вашого волосся, а потім видалити маленький шматочок кістки черепа (кістковий клапан), щоб отримати доступ до вашого мозку.

Після цього абсцес буде зливати з гною або повністю знятий. Під час операції може використовуватися система локалізації, керована CT, яка дозволяє більш точно визначити точну позицію абсцесу хірурга.

Відновлення після операції

Після того, як гематол лікується, кістка замінюється. Операція зазвичай триває близько трьох годин, що включає в себе відновлення від загального анестетика, де ви заснули.

Як і при всіх операціях, краніотомія несе ризик, але серйозні ускладнення є рідкістю.

Нижче описані можливі ускладнення краніотомії

Сайт розрізу (розріз) у вашому черепі може заразитися, хоча це рідко. Вам зазвичай вводять антибіотики протягом усього періоду вашої операції, щоб запобігти інфікуванням.

Після того, як ваш абсцес мозку був оброблений, ви, ймовірно, будете залишатися в лікарні протягом декількох тижнів, щоб ваше тіло було підтримано під час відновлення. Ви також отримаєте декілька комп’ютерних сканерів, щоб переконатись, що абсцес мозку був повністю видалений.

Тоді більшість людей потребують додаткових від 6 до 12 тижнів відпочинку вдома, перш ніж вони будуть достатніми для повернення на роботу або на повну зайнятість.

Після лікування абсцесу мозку уникайте будь-якого контактного спорту, у якому є ризик пошкодження черепа, наприклад, бокс, регбі чи футбол.

Якщо у вас була операція на мозку, і ви маєте водійське посвідчення, ви маєте юридично зобов’язане інформувати Агенцію з водіння та транспортного ліцензування (DVLA).

Цілком імовірно, що DVLA призупинить ваше водійське посвідчення через вашу підвищену небезпеку придатності епілепсії. Ваша ліцензія буде повернута лише тоді, коли ваш лікар або хірург підтверджують, що це безпечно для вас.

Для більшості людей, це, ймовірно, буде через 12 місяців після операції без виявлення судом.

20/06 /

Антибіотики є препаратами, що використовуються для лікування – і в деяких випадках – запобігають бактеріальним інфекціям