Лікування

Ви повинні звернутися до лікаря, якщо ваша грудина червона і болісна.

Грибковий грудень, як правило, є ускладненням маститу (запалення грудей).

Якщо у вас мастит, вам можуть бути призначені антибіотики для лікування інфекції. Поверніться до свого лікаря, якщо після прийому антибіотиків симптоми не поліпшуються.

Зливання грудного абсцесу

Якщо ваша грудина все ще важка, червона і болісна після прийому антибіотиків, ваш лікар може направити вас до спеціалізованої грудної клітини для подальших досліджень.

Діагноз грудного абсцесу зазвичай підтверджується за допомогою ультразвукового сканування. Цей тип сканування використовує високочастотні звукові хвилі для створення зображення всередині вашого тіла.

Діагностика проблем грудей

Більшість абсцесів можна успішно лікувати антибіотиками та дренажем під голкою під місцевими анестетиками.

Місцевий анестетик може використовуватися для оніміння ділянки шкіри навколо інфікованої тканини грудей.

Малі абсцеси можна злити, використовуючи голку та шприц. Ультразвукове дослідження може використовуватися для направлення голки на місце.

У минулому операцію часто використовували для зливу великих абсцесів. Проте, як і при менших абсцесах, звичайно використовується ультразвуковий контрольований дренаж.

Завжди звертайтесь до свого лікаря, якщо ви помітили будь-які зміни у вашій грудях, такі як молочний грудень або розряд (витікаюча рідина) з сосків. У деяких випадках ці типи симптомів можуть бути ознакою раку молочної залози.

Якщо у вас є груди на грудях, то вам буде направлено до клініки для грудей для оцінки, яка може включати ультразвукове сканування та маммографію (рентген грудей).

Якщо у вас є абсцес грудей і ви годуєте груддю вашої дитини, спробуйте продовжувати грудне вигодовування.

Грудне вигодовування

Ваш лікар може рекомендувати використовувати молочний насос для виділення молока з уражених грудей. Ви можете спокійно продовжувати грудне вигодовування вашої дитини з іншої грудей, як звичайно.

Дізнайтеся більше про лікування маститу, грудного вигодовування та експресії та зберігання грудного молока.

Ви також можете попросити свою акушерку, лікаря-гінеколога чи відвідувача медичного закладу більше порад щодо грудного вигодовування або ви можете зателефонувати в Національну службу допомоги грудному вигоду на номер 0300 100 0212.

Не всі зміни грудей означають рак молочної залози, але деякі роблять це. Знайте, що слід звернути увагу, наприклад, зміни форми