Кукурудза та мозолі – лікування

Лікування хворобливих мозолів і каллів включає усунення причини тиску або тертя і позбавлення від потовщеної шкіри.

Вам може порадити носити зручні плоскі черевики, а не туфлі на каблуках. Якщо мозолі розвиваються на руках, під час повторюваних завдань захисні рукавички дадуть вчасно зцілити ділянку.

Якщо ви не впевнені в тому, що викликає кукурудзу або каллюс, зверніться до свого лікаря. Вони можуть направити вас на подиатрата (також називається педіатром). Подієнти спеціалізуються на діагностиці та лікуванні проблем із стопами. Вони вивчатимуть уражені ділянки та рекомендують належне лікування.

Тверді видалення шкіри

Дивіться нижче для отримання додаткової інформації про підастрії та про те, як отримати доступ до нього.

Подиатр може відрізати частину потовщеної шкіри за допомогою гострого клинка, який називається скальпелем. Це допомагає зняти тиск на тканини під ним.

Засоби для догляду за ногами

Не намагайтеся самостійно різати кукурудзу або каллус. Ви могли б зробити це більш болючим і може заразитися. Ви можете використовувати пемзовий камінь або футовий файл, щоб натирати шкіру, яка стає товстим.

Дізнайтеся більше про запобігання мозолів та мозолів.

Аптеки продають цілий ряд продуктів, які дозволяють переробляти товсту, тверду шкіру та надмірний тиск. Попросіть свого лікаря, психіатра чи аптекаря рекомендувати правильний продукт для вас.

Приклади продуктів, які можуть використовуватися для лікування мозолів та мозолів, включають в себе

Деякі продукти без рецепта, що використовуються для лікування мозолів та мозолів, можуть містити саліцилову кислоту. Саліцилова кислота використовується для пом’якшення верхнього шару мертвої шкіри, тому її можна легко видалити. Продукти м’які і не повинні викликати болю.

Продукти саліцилової кислоти доступні для прямого застосування (наприклад, рідини або гелю), або в лікувальних прокладках або штукатурах.

Важливо уникати продуктів, що містять саліцилову кислоту, якщо у вас є

Саліцилова кислота

Це пов’язано з тим, що підвищений ризик пошкодження вашої шкіри, нервів та сухожиль.

Подіатрія

Заражені кукурудзи

Саліцилова кислота іноді може пошкодити шкіру навколо кукурудзи або калусу. Ви можете використовувати вазелін або штукатурку для покриття шкіри навколо кукурудзи або калусу.

Завжди перед використанням продукту уважно прочитайте інструкції. Спочатку проконсультуйтеся з лікарем, стоматологом або аптекарем, якщо ви не впевнені, який саме лікування підходить.

Podiatry доступний безкоштовно у більшості районів Великобританії. Однак доступність може відрізнятися залежно від того, де ви живете.

Ваша справа буде оцінюватися індивідуально, що може вплинути на тривалість тривалості очікування. Наприклад, люди з важким цукровим діабетом часто отримують пріоритет, тому що це може призвести до серйозних проблем з ногами.

Якщо в вашому районі немає вільного лікування, лікар може звернутися до місцевої клініки з приватним лікуванням, але вам доведеться заплатити.

Якщо ви вирішите самостійно звернутися до псидатера, переконайтеся, що вони повністю кваліфіковані та зареєстровані в Раді з охорони здоров’я та професійної допомоги (HCPC) та акредитованим членом однієї з наступних організацій

Заражена кукурудза буде запаленою і болючою, і може висипати гній або прозору рідину. Запалення може почати поширюватися назад до ноги. Це потрібно розглянути лікарем або лікарем-стоматологом.

Вам може знадобитися курс антибіотиків або лікування для зливу гною та видалення ураженої шкіри.

Десять найкращих порад щодо того, як подбати про ваші ноги, включаючи поради щодо попередження та лікування проблем

Здоров’я ноги особливо важливо для людей з діабетом. Дізнайтеся, як піклуватися про ваших ногах і коли звернутися за допомогою