Краніосиностоз – симптоми

Краніосиностоз викликає неправильну форму черепа. Форма черепа малюка визначається типом craniosynostosis у них.

Череп малюка складається з семи пластин кістки, з’єднаних сильними еластичними тканинами, називаними швами. Шви надають гнучкість кісткових пластин, тому череп може зростати разом із мозком.

Інші ознаки краніосиностозу можуть включати в себе

Внутрішньочерепний тиск (ICP)

У деяких випадках краніосіностоз не може бути помітним до декількох місяців після народження.

Підвищений внутрішньочерепний тиск (ICP) – це симптом, який може виникнути у всіх видах краніосиностозу. ICP збільшується, коли тиск накопичується у черепі вашої дитини через неправильну форму.

Види краниосиностозу

При участі лише одного шва, підвищена МСП трапляється менш ніж у 15% дітей. Проте при синдромному краніосиностозі, у якому беруть участь багато швів, підвищена МСП є більш поширеними і може виникнути у 60% випадків.

Якщо ваша дитина має м’який краніосиностоз, вона може не з’являтися, поки не почнуть виникати проблеми через збільшення ПМС. Це зазвичай виникає, коли дитина від 4 до 8 років.

Симптоми ПМС зазвичай починаються з

Якщо ваша дитина скаржиться на будь-який з наведених вище симптомів, віднесіть їх до лікаря якнайшвидше. У більшості випадків ці симптоми не будуть спричинені підвищенням ПСП, але вони потребують подальшого дослідження.

Зліва без лікування, інші симптоми підвищеної ІСП можуть включати в себе

Існує декілька видів краніосиностозу, в залежності від того, які шви мають ураження. Різні шви, що постраждали, можуть призвести до форму черепа іншого типу.

Вони описані нижче.

Позиційна плагіоцефалія

Санітарний синостоз є найпоширенішим видом краніозиностозу, що становить близько половини всіх випадків.

Це трапляється, коли шви на верху черепа (сагітальний шов) зливаються. Це призводить до відсутності зростання ширини та компенсаторного зростання довжини, в результаті чого утворюється довгий вузький череп.

Корональний краниосиностоз є другим найбільш поширеним типом краніосиностозу після сагиттального синостозу, що становить приблизно один-чотири випадки.

При коронарному краніосиностозі, злиття відбувається в одному або обох з двох швів, що протікають від верхівки вуха до верхівки черепа. Вони відомі як корональні шви.

Якщо тільки один корональний шов сплавляється, малюк розвиватиме сплюснуте чоло на ураженій стороні. У них також може бути підвищений роз’єм для очей і кривавий ніс. Якщо обидві корональні шви злиті, малюк розвиватиме плоский і видатний лоб і чоло.

Метопічний синостоз є незвичайним видом краніосиностозу, що протікає в 4-10% випадків. Злиття відбувається в метопічному синостозі, який є швом, що проходить від носа до верху черепа. Немовлятам з метопічним синостомом буде розвиватися гостре голова, що виглядає трикутним.

Синдрози Lambdoid є найрізноманітнішим видом краніосиностозу і зустрічаються приблизно у 2-4% випадків. Флюзія відбувається в ламбдоїдному шва, який проходить по задній частині голови. Діти з синдромом лямбдоїда розвиватимуть сплюснуту голову ззаду.

Проте не всі діти з розплавленою голівкою на спині мають синдром синдрому. Звичайно, звичайно, діти мають певну плоску поверхню в задній частині голови внаслідок того, що вони лежать на спині протягом тривалого періоду часу. Це відоме як позиційна плагіоцефалія.

Батьки іноді вважають, що їх дитина має краніосиностоз, коли вони фактично мають позитивну плагіоцефалию. Це також відоме як “синдром гладкого голови”.

Саме там спина або сторона головки дитини стає сплощеним, як правило, тому що вони спимо на спині.

Позиційна плагіоцефалія є досить поширеним станом і не викликає жодних проблем зі здоров’ям. Незважаючи на те, що головка дитини може стати сплощеним протягом перших кількох місяців життя, форма їхньої голови часто переважно виправляється самим своїм першим днем ​​народження.

Ваш лікар зможе визначити, чи ваша дитина має краніосиностоз або позиційну плагіоцефалию.

03/11 /

03/11 /

Дізнайтесь попереджувальні знаки, що ваша дитина або малюк можуть бути серйозно хворими