Контракту Дюпейтрена – лікування

Лікування контрактури Dupuytren (хвороба Дюпютрена) зазвичай потрібна лише, якщо стан впливає на функцію вашої руки. Багато випадків є легкими і не потребують лікування.

Лікування, що використовується, в значній мірі залежить від тяжкості стану. У більш м’яких випадках, які вимагають лікування, нехірургічне лікування або незначна процедура, яка називається голкою, фазитотомія може бути рекомендована.

Для більш важких випадків операція є ефективним та широко використовуваним лікуванням. Два найбільш поширених хірургічних процедури – це відкрита фасціотомія та фасціктомія.

Нехірургічне лікування

Ці процедури більш детально описані нижче.

Нехірургічні варіанти лікування контрактури Dupuytren можуть включати променеву терапію та ліки під назвою collagenase clostridium histolyticum. Вони, як правило, найбільш ефективні, якщо вони використовуються, перш ніж стан стає серйозним.

Голка фазіотомія

У 2010 році Національний інститут здоров’я та догляду (NICE) видав рекомендації щодо застосування променевої терапії для лікування контрактури Дюпютрина. Радіаційна терапія спрямована на запобігання або затримку необхідності операції.

Радіаційна терапія передбачає спрямованість контрольованих доз високоенергетичного випромінювання (зазвичай рентгенівських променів) у вузлики та шнури у вашій руці.

Дози опромінення розповсюджуються протягом кількох послідовних днів. Через кілька тижнів лікування можна повторити, при необхідності.

Точно невідомо, як працює променева терапія, але думається, що випромінювання впливає на розвиток та швидкість росту фібробластів у вашій руці. Фібробласти – це клітини, які виробляють і вивільняють колаген (білок, який утворює основну частину сполучної тканини тіла).

У одному з досліджень, оглядових NICE, симптоми контрактури Dupuytren покращилися в більш ніж половині рук, які лікувалися через рік. В іншому довгостроковому дослідженні дві третини людей мали деякий ступінь полегшення симптомів після 13 років.

Можливими побічними ефектами променевої терапії є сухість шкіри, пухна шкіра та легке розмивання шкіри.

Радіаційна терапія може бути непридатною для всіх, хто має контрактуру з Dupuytren. Якщо вам пропонують променеву терапію, ви повинні бути в курсі невизначеності щодо її ефективності та можливих – хоч і дуже малих – довготермінових ризиків, що радіація може спричинити ракові пухлини.

Відкрита фасціотомія

Колагенезу clostridium histolyticum – це препарат, який можна вводити в шнури в долоні вашої руки. Препарат містить спеціальні білки, які можуть послабити шнури.

Фасектомія

Хірургічні ризики

Після ін’єкції вас буде стежити приблизно за півгодини, а потім ви зможете повернутися додому. Ви повернетесь до свого лікаря через 24 години, і вони випрямить ваш палець і розтягнути його протягом 10-20 секунд. Це зламає шнур і має допомогти збільшити діапазон рухів у вашому згинному пальці.

Не намагайтеся самі випрямити пальцем протягом перших 24 годин, або вичавити або натискати шнур. Зберігаючи палець, він спонукає ін’єкційну медицину залишатися в шнурі, де це потрібно. Це також допомагає тримати підняту руку, щоб зменшити набряк і запобігти витік ліків.

Якщо перша ін’єкція не є ефективною, у вас може бути до трьох ін’єкцій в одному шнурі, один місяць між кожною ін’єкцією.

Найпоширеніші побічні ефекти виникають навколо ділянки ін’єкції та включають в себе

Вони повинні поліпшуватися протягом тижня-двох. Рідкісні побічні ефекти включають почуття хворих або запаморочення.

Як і при променевій терапії, довгострокові ефекти колагенази клостридію гістолітікуми невідомі. Він також може бути недоступним.

Ігольна фасціотомія також відома як голка апоневротомія або черезшкірна голка фасціотомія (черезшкірні засоби “виконуються через шкіру”).

Це зазвичай виконується як амбулаторна процедура, тобто вам не потрібно буде допускати до лікарні. Ви будете отримувати місцеву анестезію, щоб зневажати вашу руку, не втрачаючи свідомість.

Де пройти лікування

Під час процедури гострий лезо або дуже тонка голка буде вставлятися у волокнисті смужки в долоні або пальцях. Лезо або голка буде використовуватися для поділу шнура під шкіру.

Розділяючи потовщені тканини, ваш хірург звільнить герметичність у вашій руці, яка змушує палець згинатися. Переваги голкової фассіотомії включають в себе

Проте швидкість повторення контрактури Дюпютрина дуже висока: у 60-80% людей, що мають голку, факціотомія знову відчуває контрактуру Дюпютрена протягом трьох-п’яти років.

Відкриту фасціотомію іноді використовують для лікування більш важких випадків контрактури Дюпютрина. Процедура більш ефективна в довгостроковій перспективі, ніж ігольна фасціотомія, але це також більш масштабна операція і несе додаткові ризики (див. Нижче).

Як голова фасціотомія, відкрита фасціотомія буде проводитися як амбулаторна процедура під місцевою анестезією. Хірург зробить розріз на шкірі руки, щоб вони могли отримати доступ до сполучної тканини під ним. Потім вони розріжуть потовщену сполучну тканину, щоб розділити її, дозволяючи вирівняти пальці.

Після закінчення операції розріз на вашій руці закріплюється швами, а накладення наносять. Час відновлення відкритої фасциотомії трохи довший, ніж у фазиотомії голки, тому що рана потребує часу для зцілення.

Слідуючи процедурі, швидше за все, вам доведеться зробити чергову зустріч, щоб ваші стежки були вилучені, і вам може залишитися невеликий шрам.

Фастектомія передбачає видалення згущених сполучної тканини. Є три варіанти процедури

Фастектомія, як правило, проводиться під загальною анестезією. Це означає, що ви будете підсвідомості протягом всієї процедури і не можете відчувати біль. У деяких випадках може бути використаний регіональний анестетик. Саме тут місцевий анестетик вводиться в нерви поблизу шиї, щоб оніміти всю вашу руку, але ви залишаєтесь свідомими.

Під час процедури розтину буде зроблено у вашій руці, і постраждала сполучна тканина буде видалена. Якщо необхідно закріпити рану за допомогою шкірного трансплантата, ваш хірург візьме трансплантат із області тіла, який зазвичай покривається одягом, такими як ваша верхня частина, передня сторона ліктьової частини або пах.

Фастектомія – це більш масштабна операція, ніж фасціотомія, тому ризик ускладнень трохи вище, приблизно на 5% (див. Нижче). Проте результати тривають довше. Наприклад, швидкість повторення контрактури Дюпютріна після дерматофазекектомії може бути настільки низькою, як 8%.

Дізнайтеся про методи пластичної хірургії для отримання додаткової інформації про шкірні трансплантати.

Якщо ваша хірургія є складною та великою, ризик виникнення ускладнень буде більшим, ніж якщо у вас є більш незначна процедура.

Для голчаної фасціотомії швидкість ускладнень низька, приблизно на 1%. Для фастектомії дослідження виявили, що рівень ускладнень може бути вищим, від 5%. Деякі можливі ускладнення включають в себе

Обговоріть ризики хірургічних втручань, які застосовуються для лікування контрактури Дюпоітрена з вашим хірургом.

Дізнайтеся більше про відновлення після контрактурної хірургії Dupuytren.

Знайдіть і виберіть лікарню для контрактури Дюпюітрена.

29/05 /

29/05 /

Важливо знати подробиці будь-якої операції, яку ви збираєтеся мати. Дізнайтеся, що слід запитати перед операцією