Комплексний регіональний больовий синдром – причини

Хоча комплексний регіональний больовий синдром (CRPS) був визнаним станом здоров’я більш ніж 150 років, його точна причина поки неясно.

Стан, як правило, здається, розвивається протягом місяця від травми, як незначної, так і більш серйозної. Вони можуть включати в себе

Більшість людей відновиться після цих травм, не зазнаючи жодних значних довгострокових ефектів, але у людей з CPRS з’являються болі, які є набагато важкими та тривалішими, ніж зазвичай.

Попередня травма

Біль може поширюватися за межі місця первинного пошкодження, який зазвичай впливає на всю кінцівку. Наприклад, CRPS може вплинути на всю вашу руку після пошкодження вашого пальця або руки. У деяких випадках може постраждати більше однієї області тіла.

КРПС також відомі після хірургічного втручання до кінцівки або після того, як частина кінцівок була іммобілізована (наприклад, у штукатурці).

Чому CRPS розвивається після травми?

Невідомо, чому деякі люди розвивають КРПЗ після травми. Через складний характер симптомів, малоймовірно, що стан має єдину, просту причину.

Деякі люди навіть вважають, що CRPS не слід розглядати як єдиний медичний стан, оскільки симптоми можуть бути результатом декількох різних.

Одна з основних теорій показує, що CRPS є результатом широкомасштабної ненормальної реакції на травмування, яке спричиняє несправність деяких систем тіла, у тому числі

Ці системи відповідають за багато функцій тіла, які часто страждають у людей з CRPS, таких як виявлення болю та передача сигналів біль, запуск запалення (набряк) та контроль температури та руху.

Було також зроблено припущення, що деякі люди можуть бути більш чутливими до CRPS через генетичні чинники, хоча це не ясно, і малоймовірно, якщо у вас є CRPS, інші члени вашої родини будуть порушені.

В минулому деякі люди вважали, що КПСШ може бути психологічним станом, який змушує людей думати, що вони відчувають біль. Проте ця теорія була значною мірою дискредитована.

Якщо у вас болить, допоможуть зберегти активність, а також приймати знеболюючі препарати та здійснити фізіотерапію