Ковпачка для кордека

Cradle cap є жирними жовтими лускатими плямами, які іноді з’являються на скальпах маленьких дітей.

Це звичайна нешкідлива умова, яка зазвичай не свербіть або не викликає дискомфорту дитини. Якщо ваша дитина стискає голову або виникає набряк, зверніться до свого лікаря, оскільки це може бути ознакою іншого захворювання, такого як атопічна екзема.

Медична назва для ковпачків є себорейний дерматит. Це, як правило, відбувається на шкірі голови, але також може з’явитися на обличчі, вухах, шиї, в області в області шкірного покриву або в складках шкіри, наприклад, у задній частині колін і пахвових западин.

Колишня кришка зазвичай з’являється у дітей у перші два місяці і, як правило, проходить через декілька тижнів або місяців. У більшості випадків це буде очищено до того моменту, коли ваша дитина віку одного року.

Ковпачок для легкого розпізнавання на великій, жирній, жовтій або коричневій шкалі на шкірі голови дитини. Ваги починають лущатись, і вона може зробити шкіру, яка постраждала, виглядати червоною. Іноді волоски відійдуть з пластівцями, але воно знову зростатиме.

Незрозуміло, що спричиняє ковпачок для кріплення, хоча це може бути пов’язано з надлишковими сальних залоз. Це залози на шкірі, які виробляють масляну речовину, яка називається шкірною капутою.

Що таке ковпачок?

Деякі діти, як вважають, зберігають деякі гормони матері в організмі протягом декількох тижнів або місяців після їх народження. Ці гормони можуть зробити залози дитини виробляти більше шкірного сала.

Ковпачка не є заразною і не викликає поганої гігієни чи алергії. Це не означає, що дитина не належним чином оберігається чи інфекція.

Діти з цукровим затвором можуть більше схильні до розвитку лупи, що є ще одним видом себорейного дерматиту, коли вони старші.

Більшість випадків ковпачки ковпачка будуть очищені самостійно вчасно. Обережно промиваючи волосся вашої дитини та шкіру голови за допомогою дитячого шампуню, можна запобігти накопиченню ваг. Масажне дитяче масло або натуральне масло, таке як мигдальне або оливкове масло, на шкіру голови вночі може допомогти ослабити земну кору.

Як правило, немає необхідності бачити свого лікаря, якщо у вашої дитини є ковпачок для колиски. Однак, можливо, ви захочете попросити їх проконсультуватися, якщо шкіра вашої дитини запалюється, або коли циферблата поширюється на інші частини свого тіла.

Важливо не вибирати у вагах, оскільки це може спричинити зараження.

Що викликає ковпачок для кріплення?

Ви можете придбати спеціальний шампунь для ковпачків з місцевої аптеки. Завжди читайте інструкцію з інструкцій, щоб перевірити безпеку використання вашої дитини.

Уникайте потрапляння шампуню в очі дитини. Якщо ви не впевнені щодо його використання, порадьтеся з фармацевтом.

Як правило, не використовуйте шампуні, які містять арахісове масло або арахісове масло для дітей віком до п’яти років.

Зверніться до свого лікаря, якщо ваша ковпачка вашої дитини важка, якщо виникає набряк або кровотеча, або якщо є ознаки ковпачки на обличчі або тілі.

Чи потрібний курс ковпачки?

Якщо дитина-ковпачок вашої дитини запалюється або інфікується, курс антибіотиків або протигрибковий крем або шампунь, таких як кетоконазол, може бути призначений лікарем. Легкий стероїдний крем, такий як гідрокортизон, також може бути рекомендований для запалення висипки.

Дізнайтеся, як розпізнати деякі з найпоширеніших дитячих висипів

Спеціальні шампуні

Більшість висипів у дітей є нешкідливими та зрозумілими самостійно. Дізнайтеся про загальні причини

Лікування інфекції