Ковзає диск – Симптоми

Більшість людей зі слизованим диском відчувають біль з одного боку тіла, який починається повільно і з часом погіршується.

Біль, що ви відчуваєте, коли диск натискає на нерв, часто виявляється гіршим, коли ви натискаєте нерв. Це може статися, коли ви кашляєте, чхаєте або сідаєте.

Тим не менш, деякі люди з прослизаним диском не мають очевидних симптомів. Це, як правило, пояснюється тим, що частина диска, що випирає, невелика або не натискає на нерви чи спинний мозок.

Ковзає диск в шию

Симптоми також можуть відрізнятися залежно від того, чи був скипний диск у шию чи спині.

Спричинений диск в шиї може викликати

Посуньте диск в нижній частині спини

Спричинений диск в нижній частині спини може викликати

Сідничний нерв є найдовшим нервом у тілі і складається з декількох менших нервів. Він протікає з задньої частини тазу, через сідниці і вниз по ногах до ніг.

Якщо скипний диск впливає на сідничний нерв, це може призвести до болю в нозі, стегнах або сідницях. Це відоме як ішемічна хвороба.

Якщо прослизаний диск натискає на будь-який інший нерв, який спадає спинний мозок, ваші симптоми можуть включати

Спазми м’язів і параліч, як правило, протікають у ваших руках, ногах та сідницях.

Синдром Cauda Equina є серйозним станом, при якому нерви на самому дні спинного мозку стають стиснутими. Симптоми включають в себе

Ви повинні негайно звернутися до медичної допомоги, якщо ви розвинуте ці симптоми. Відвідайте свого лікаря або відділення невідкладної допомоги (A & E) у найближчій лікарні.

Синдром Кауда-Екіна

Якщо синдром cauda equina не оперативно лікується, нерви у вашому сечовому міхурі та кишечнику можуть бути постійно пошкоджені.

Дослідіть це керівництво, щоб дізнатись про різні види болю в спині та про те, як його можна запобігти, а також поради щодо лікування

Топ-10 порад для здорової спини, в тому числі хороша постава, підйом та порада