Клінічні випробування та медичні дослідження. Визначення

Клінічне випробування – це тип клінічних досліджень, який порівнює одне лікування з іншим. Це може включати пацієнтів або здорових людей, або обидва.

Малі дослідження дають менш надійні результати, ніж великі, тому дослідження часто проводяться на великій кількості людей, перш ніж результати будуть вважатися досить надійними.

Лікарі та інші медичні працівники та пацієнти потребують доказів від клінічних випробувань, щоб знати, які методи лікування найкраще працюють. Без цих доказів існує ризик того, що людям може бути надано лікування, яке не має ніяких переваг, відходів і навіть може бути шкідливим.

Чому клінічні випробування є важливими?

Клінічні випробування допомагають з’ясувати, чи

Багато лікування було перевірено в клінічних випробуваннях. Але докази деяких методів лікування є неповними. Дізнайтеся більше про те, що ми не знаємо.

Які клінічні випробування можуть з’ясувати

Мета – інформувати пацієнтів про дослідження, що стосуються них, і запропонувати більшій кількості пацієнтів можливість взяти участь у клінічних випробуваннях, якщо вони цього хочуть.

Клінічні випробування можуть допомогти

Випробування слідують набору правил, відомих як протокол, щоб забезпечити їх надійність та максимально безпечну роботу, вони правильно оцінюють правильні речі, а результати мають сенс. Повний протокол повинен бути доступним усім, хто розглядає можливість взяти участь у випробуванні та бажає його побачити.

Багато клінічних випробувань призначені для того, щоб показати, чи працюють нові ліки, як очікувалося. Ці результати надсилаються до Управління регулювання лікарських засобів та медичних продуктів (MHRA). Потім МХРА вирішує, чи дозволити компанії, що робить ліки, продавати її для певного використання.

Дізнайтеся більше про безпеку та регулювання.

Якщо ви отримуєте лікування за станом здоров’я, вас можуть попросити про те, чи бажаєте ви бути учасниками судового розгляду. Ви можете бути зацікавлені в з’ясуванні про існуючі випробування, щоб ви могли добровільно приєднатися до нього.

Дізнайтеся більше про участь у клінічних випробуваннях, зокрема про те, як приєднатися до суду.

Введення пробної версії

Веб-сайт інтерактивного тестування (TTi) містить відео та аудіо матеріали, а також мультфільми та ігри, що пояснюють, наскільки чесні тести проводяться.

Тестування лікування інтерактивне

Якщо ви хочете дізнатись більше про медичні дослідження, ви також можете безкоштовно завантажити книгу “Тестування лікування” на веб-сайті TTi.

Дізнайтеся, що робить MHRA, щоб забезпечити безпеку медичних та медичних пристроїв