Клопки

Клопки (Cimex lectularius) – це маленькі кров’янисті комахи, які можуть жити в щілинах та щілинах у вашому ліжку та навколо нього.

Натрапляючи тепло тілом і вуглекислим газом, вони вносять повз вночі, щоб вкусити шкіру, що виявляється, і годувати вашу кров, як і комарі.

Не всі розвивають реакцію шкіри на укуси клопів, але у деяких людей розвиваються сверблячі червоні удари. Вони з’являються через 15-30 хвилин після вкусу і можуть тривати кілька днів.

Укуси клопів зазвичай зустрічаються на обличчі, шиї, руках або руках, і часто помиляються за укуси комарів. Однак, хоча укуси комарів, як правило, є випадковими у візерунках, укуси клопів частіше трапляються в прямій лінії.

Хоча клопів можуть бути обурливими та стресовими для пошуку, вони не є небезпечними і не передають ніяких хвороб людини. Більшість людей не розвивають серйозних шкірних реакцій. Однак ви повинні негайно вжити заходів, щоб запобігти поширенню зараження.

Якщо ви думаєте, що у вас є зараза клопів, ознайомтеся з порадами нижче та зверніться до своєї місцевої ради або професійної фірми з боротьби зі шкідниками, яка є членом Британської асоціації з боротьби зі шкідниками або Національної асоціації техніків педі.

Про клопів

Дорослі клопаки виглядають як сочевиця і видно неозброєним оком. Вони овальної форми, плоскі та довжиною до 5 мм. Їхній колір може варіювати від темно-жовтого, червоного або коричневого.

Жінки вміщують до 300 яєць протягом усього життя. Ці білі плями приклеюються до поверхонь і дуже важко визначити. Вони висиджують приблизно через 10 днів, утворюючи крихітні солом’яні комахи, які займають від шести до восьми тижнів дорослих. Коли вони ростуть, вони проливають свою шкіру, яка залишає на вашому матраці залитої коричневою оболонкою.

Клопки повинні живитися кров’ю, щоб вони могли зрілі, але вони дуже стійкі. Дорослі можуть виживати до одного року без годування.

Вони не приваблюють бруд, тому зараза клопа не є ознакою нечистого дому. Клопи можуть бути знайдені у всіх типах житла, але вони частіше зустрічаються в короткострокових розміщеннях, таких як готелі та гуртожитки.

Оскільки їх тіла плоскі, клопи можуть стискатись у найменшу щілину або тріщину, наприклад, матрацовий шов або суглоби каркасу. Це може зробити їх дуже важко визначити.

Вони, як правило, віддають перевагу тканині або дерева над пластиком і металом, і часто ховаються біля місця, де ви спите – наприклад, під матрацем або вздовж головного борту.

Як помістити їх

Однак вони можуть подорожувати на кілька футів, щоб досягти вас, тому може бути виявлено далеко від ліжка в інших меблях, по краях килимів і навіть за дзеркалами або усередині диму. Їх можна знайти практично в будь-якому місці в спальні, де їх не турбують.

Після введення у ваш будинок, клопи можуть легко поширюватися з кімнати в кімнату. Вони не стрибають або не літають, але можуть повзти швидко.

Клопки можуть незабаром поширюватися в будівлі, проникаючи через отвори в стінах або трубах, і можуть потенційно вторгнутися в багатоквартирні будинки, готелі чи лікарні. У середньому це займає близько семи тижнів, перш ніж клопаки будуть виявлені в іншій кімнаті майна.

Помилки можна також перевозити в багаж, одяг, меблі та постільні приналежності від одного будинку до іншого. Це спрощує туристів і пасажирів, які несвідомо розповсюджують клопів.

Де їх знайти

Це може бути надзвичайно важким, щоб позбутися від зараження клопів у вашому домі, тому варто звернутися до місцевої ради чи фірми з боротьби зі шкідниками. Переконайтеся, що будь-яка компанія з боротьби зі шкідниками, до якої ви звертаєтесь, є членом Британської асоціації з боротьби зі шкідниками (спершу перевірте верифікацію компанії).

Деякі служби контролю за шкідниками, що проводяться в радах, звертаються з домом безкоштовно, незалежно від того, є ви орендарем ради чи ні. Послуги інших рад безкоштовні лише для мешканців ради. Кожна обробка може коштувати від приблизно 20 до 170 фунтів стерлінгів залежно від цін на контроль за шкідниками у вашій раді, наскільки небезпечними є зараження та скільки кімнатних кімнат. Контролери з шкідниками зазвичай можуть позбутися клопів з двома процедурами.

Технік проведе ретельний огляд, який може тривати кілька годин. Тоді вони використають спеціально розроблене обладнання, таке як інсектицид, пароплав або система швидкого заморожування, щоб позбутися помилок.

Як поширювалися клопи

Якщо ви наполягаєте на вирішенні помилок самостійно, може допомогти наступна порада

Інсектицидні спреї можуть ставати менш ефективними, оскільки помилки створюють стійкість до них. Звичайний репелент комах для комарів і кліщів, здається, не є ефективним.

Важко уникнути клопів, тому що їх можна легко транспортувати і не помічати відразу.

Найкраще, що ви можете зробити, регулярно огляньте ваш матрац за загальними ознаками та негайно вживати необхідних заходів. Уникайте купівлі матраців, які використовуються, та будьте обережні з старими ліжками, які ви можете використовувати в орендованих приміщеннях.

Зберігання вашої спальні та усунення безладдя, особливо з підлоги та під ліжком, зменшує кількість прихованих місць для клопів.

Оскільки багато людей не реагують на укуси клопів або мають лише непарне місце, лікування може бути не потрібне.

Позбутися від помилок

Якщо у Вас розвиваються дуже свербільні удари, лікар може призначати легкий стероїдний крем для застосування до вашої шкіри, або ваш аптекар може рекомендувати таблетки антигістамін, щоб полегшити свербіж. Ваша шкіра повинна бути очищена протягом тижня.

Дізнайтеся більше про лікування на свербіння.

Запобігання зараженню

Кілька людей будуть розвиватися більш важкий висип рідини заповнені бульбашки. У деяких випадках це може стати інфікованим, якщо він подряпаний, вимагаючи антибіотиків.

11/12 /

11/12 /

Дізнайтеся про найпоширеніші укуси комах і укуси, як вони лікуються і коли потрібно отримати медичну консультацію

Лікування клопів укусів