Клей вуха – лікування

Протягом перших трьох місяців після встановлення діагнозу “вухо” на клей, ймовірно, що ваша дитина не отримає лікування.

Проте стан вашої дитини буде контролюватися вашим лікарем. Це відомо як “активне спостереження” або “пильне очікування”.

Лікування клейового вуха зазвичай не дається протягом перших трьох місяців після діагностики, тому що більше половини всіх випадків розчиняються протягом трьох місяців, і немає ліків, які скорочують тривалість часу, коли симптоми тривають.

Коли потрібне лікування

Лікувальні засоби, такі як антигістамінні препарати, протизапальні засоби та антибіотики, були протестовані на лікування клейового вуха, але дані показують, що вони мало вплив на скорочення тривалості симптомів. Вони також можуть викликати побічні ефекти.

Якщо ваша дитина все ще має рідину у вухах після трьох місяців, активне спостереження може продовжуватись. Це пояснюється тим, що 9 з 10 випадків клейового вуха вирішуються протягом року.

Слухові апарати

Лікування зазвичай рекомендується лише у випадку, якщо ваша дитина

Клей вуха навряд чи покращиться сам по собі у дітей з синдромом Дауна чи неба, і втрата слуху може погіршити існуючі проблеми спілкування.

У цих умовах вам, ймовірно, буде передано відділ вуха, носа та горла (ЛОР) для подальшої оцінки та лікування.

Слухові апарати та пробірки – це два основних варіанти лікування клейового вуха.

Нижче наведено різні методи обробки клейового вуха. Ви також можете ознайомитись з підсумками плюсів і мінусів процедури для клейового вуха, що дозволяє порівнювати ваші варіанти лікування.

Слухові апарати часто рекомендуються дітям з синдромом Дауна, оскільки операція може мати непередбачувані результати.

Слухові апарати також можуть бути використані, коли ваша дитина не може провести хірургічне втручання або ви не бажаєте проводити хірургічне втручання.

Громметики

Слуховий апарат – це електронне пристрій, що складається з мікрофона, підсилювача, гучномовця та акумулятора.

Інші процедури

Сучасні слухові апарати дуже маленькі та незрозумілі, а деякі можна носити всередині вуха. Мікрофон підхоплює звук, який громко посилюється підсилювачем.

Слухові апарати також обладнані пристроями, які дозволяють відрізняти фоновий шум, такий як трафік, і шум переднього плану, наприклад, розмова.

Громмет – це дуже маленька трубка, яка вставляється в вухо вашої дитини під час операції. Це може допомогти злити рідину в середнє вухо і підтримувати тиск повітря.

Громіти вставляються під час операції під назвою вставки громметика. Процедура проводиться під загальним анестетиком (ваша дитина буде без свідомості і не відчуває біль). Процедура займає близько 15 хвилин, тому ваша дитина зможе йти додому того ж дня.

Протягом перших кількох днів після операції ваша дитина може виявити, що шуми звучать набагато голосніше, ніж вони звикли. Це нормально, і його слід пройти, коли ваша дитина звикає до нормального слуху.

Громмет допоможе тримати барабанну перетинку відкритим протягом декількох місяців. Коли барабанна сверблячка починає зцілюватися, поступово витягнутий слизовий барабанний перетинок вийде ззовні. Цей процес відбувається природним шляхом і не повинен бути болючим. Більшість мішків випадає протягом 6-12 місяців після введення. Близько 1 дитини у 3 потребують додаткових мішків.

Вставка громме, як правило, проста і безпечна процедура, але, як і при всіх видах хірургії, існує ризик виникнення ускладнень. До них відносяться розвиток вушної інфекції або невелике отвір у барабані вуха (перфороване барабан вуха).

Дивіться ускладнення клейового вуха для отримання додаткової інформації.

Ви також можете переглянути анімацію вище, яка показує, як вставляються втулки.

Існує декілька менш часто використовуваних процедур для клейового вуха, які перераховані нижче.

Автоінфляція передбачає, що ваша дитина вибудує спеціальну кулю, використовуючи їх нос. Це допомагає відкрити євстахієву трубку, полегшуючи трубці зливу рідини з середнього вуха.

Це потрібно буде робити регулярно, поки всі рідини не будуть виснажені. Автоінфляція може бути важкою для маленьких дітей, і це не завжди підходить.

Якщо автоінфляція викликає біль у вашої дитини, лікування слід припинити. Автоінфляцію також не слід проводити, якщо ваша дитина страждає на застуду, захворювання на грудну клітку, інфекцію горла або грип.

Аденоїдэктомия – хірургічна процедура для видалення аденоїдів. Аденоїди – це маленькі м’які залози на самому задньому боці носа. Вони допомагають виявити бактерії та повідомляти про імунну систему. Вважається, що після приблизно трьох років аденоїди більше не потрібні, тому що організм здатний боротися з мікроорганізмами без них.

Аденоїди зазвичай видаляються, лише якщо вони викликають проблеми. Наприклад, якщо аденоїди вашої дитини опухлі та збільшені, вони іноді можуть блокувати еустаїчну трубку. Видалення їх може допомогти трубці Евстахії працювати краще.

Аденоїдэктомия проводиться під загальним анестетиком, і ваша дитина, як правило, зможе йти додому в той же день. Процедура часто виконується одночасно з вставкою або видаленням мигдалин (тонзилектомія).

Як і при вставці герметиків, аденоїдэктомия є відносно простою процедурою, і ризик розвитку ускладнень дуже низький. Однак існує невелика ймовірність виникнення проблем, таких як кровотеча та інфекція.

Дізнайтеся більше про ризики аденоїдноїектомії.

04/06 /

04/06 /

Почуття слуху – це поширена проблема, яка часто розвивається з віком або викликається повторним впливом гучних шумів