Кесарів розтин

Кесарів розтин – операція по догляду за дитиною. Вона включає в себе вирізання передньої стінки жіночого живота та черевної порожнини.

Операція може бути

Кесарів розтин, як правило, проводиться під епідуральної або спинномозкової анестетикою, де нижня частина вашого тіла numbed. Зазвичай це займає 40-50 хвилин, але може бути здійснено швидше в надзвичайних ситуаціях. Деякі кесарів розтин виконуються під загальним анестетиком.

Дізнайтеся більше про те, як проводиться кесаревий розтин.

Кесарів розтин, як правило, здійснюється, коли нормальне народження вагінально може поставити вас або вашу ненароджену дитину в небезпеку – наприклад, тому що

Дізнайтеся більше про те, коли потрібен кесаревий розтин.

Коли може знадобитися кесарів

У Національному інституті з догляду за здоров’ям і догляду (NICE) були опубліковані рекомендації щодо кесарів розтин. Це спрямовано на надання належних науково обґрунтованих порад жінкам та їх сім’ям.

NICE зробила кілька нових рекомендацій

Прочитайте інструкції NICE щодо кесаревого розтину.

Як і будь-яка операція, кесарів розтин несе певну кількість ризику, наприклад, рана стає інфікованою або дитина розвиває дихальні труднощі.

Дізнайтеся більше про ризики кесаревого розтину.

У більшості випадків воно більше відновлюється від кесаревого розтину, ніж від вагінального походження. Вам, як правило, доведеться витратити три-чотири дні в лікарні після операції, порівняно з одним або двома днями після вагінального народження.

NICE рекомендації

Дізнайтеся більше про відновлення після кесаревого розтину.

Отримайте щотижневу вагітність та листівки для дітей, посилання на статті та більше 100 відеороликів експертів, мам та батьків

Ризики

Дізнайтеся, як проводиться кесаревий розтин, і як ви відновите після народження

Відновлення

Дізнайтеся про те, де ви можете мати вашу дитину, зокрема вдома, в лікарні або в центрі народження акушерки