Кашль – Профілактика

Викликаючий кашель зараз рідкий через дітей та вагітних жінок вакцинованих проти це.

Вагітним жінкам пропонується вакцинація для захисту від коклюш після того, як у них була сканована аномалія плоду, яка зазвичай становить 18-20 тижнів вагітності.

Найкращий час для отримання вакцини – це приблизно 20 тижнів, після того, як ви сканувалися, але ви все ще можете це зробити, поки ви не займетеся роботою. Проте, захист дитини найкраще, коли вакцина дається до 32 тижнів.

5-в-1 вакцина

Вакцина від коклюшного кашлю дана як частина вакцини 5 в 1 (DTaP / IPV / Hib), яка також захищає від дифтерії, правця, поліомієліту та Hib (Haemophilus influenzae типу b).

У багатьох країнах світу діти отримують вакцину “5 в 1”, коли вони вісім (перша доза), 12 (друга доза) та 16 тижнів (третя доза) старі.

Дошкільний підсилювач

4-в-1 дошкільна підсилювач (DTap / IPV) дається як єдиний удар, перш ніж діти починають школу (коли вони три роки і чотири місяці), щоб посилити їх захист від дифтерії, правця, коклюша та поліомієліту.

Вакцина від коклюшного кашлю дається в трьох окремих шипах плюс підсилювач, так що тіло вашої дитини має час для створення ефективного рівня захисту.

Вакцина від кашлю дуже безпечна. Найбільш поширені побічні ефекти, що виникають у дітей

Дізнайтеся більше про побічні ефекти вакцини проти 5-в-1.

Якщо ваша дитина має проблеми з імунною системою, порадьтеся з вашим лікарем щодо вакцинації. Діти з легким кашлем або простудними захворюваннями можуть мати вакцину.

Всім вагітним жінкам пропонується вакцинація від коклюша, щоб захистити свою дитину від розвитку коклюша протягом перших тижнів життя.

Найкращий час для цієї вакцини – приблизно 20 тижнів після сканування плоду до 32 тижнів. Але якщо з будь-якої причини ви пропустите вакцину, ви все одно зможете її отримати, доки ви не займетеся роботою.

Побічні ефекти кашльової вакцини

Дізнайтеся більше про вакцинацію для вагітних.

Вагітна жінка

Вакцина “5 в 1” захищає вашу дитину від коклюша, правця, поліомієліту, Гіб та дифтерії

4-в-1 дошкільний підсилювач захищає вашу дитину від коклюша, правця, поліомієліту та дифтерії

Чому це добре для вашої дитини та всієї громади для вакцинації, і небезпеки не робити цього