Кавернозний синусовий тромбоз – причини

Кавернозний синусовий тромбоз, як правило, викликаний бактеріальною інфекцією, яка поширюється з іншої області обличчя або черепа.

Близько 7 з кожних 10 випадків є результатом інфікування стафілококових (стафілококової) бактерії, які можуть бути причиною

У більшості людей одна з цих станів перед розвитком кавернозного синусового тромбозу. Тим не менш, кипіння і синусити є загальними, і це дуже рідко, що вони ведуть до кавернозного синусового тромбозу.

Згусток крові

У більшості випадків кавернозного синусового тромбозу утворюється згусток крові в кавернозних пазухах, щоб запобігти подальшому поширенню бактерій у організм. Це відоме як тромбоз.

Однак згусток, як правило, блокує кров потоку від мозку, що підвищує тиск у кавернозних пазухах і може пошкодити головний мозок, очі і нерви, що протікають між ними.

Інші причини

Крім того, згустків крові часто не вдається запобігти поширенню інфекції. Якщо стан не лікується, інфекція може поширюватися через кров, викликаючи отруєння крові (сепсис).

Робіть рідше згустків крові в кавернозних пазухах, завдяки

Кавернозные пазухи – серія порожнистих просторів, розташованих під дном мозку за кожним окуляром.

Кожна з них утворює велику вену, яка є частиною мережі пазух, яка в кінцевому підсумку витоплюється в яремні вени, які несуть кров від мозку.

Кавернозні пазухи

Стафілококові інфекції – це група інфекцій, викликаних бактерією Staphylococcus. Дізнайтеся про звичайні типи тут