Зневоднення – причини

Зневоднення відбувається через недостатню кількість рідини або втрату рідини, ніж ви приймаєте. Рідина втрачається через пот, сльози, блювоту, сечу або діарею.

Тяжкість зневоднення може залежати від ряду факторів, таких як клімат, рівень фізичної активності та дієти.

Є кілька причин зневоднення, які описані нижче.

Хвороба

Зневоднення часто є результатом захворювання, такого як гастроентерит, де рідина втрачається через постійні напади діареї та блювоти.

Ви також можете стати зневодненим, якщо ви сильно потеєте після лихоманки, фізичних вправ або важкої ручної роботи в жарких умовах.

Потовиділення

У цих ситуаціях важливо регулярно пити, щоб замінити втрачені рідини. Це не обов’язково повинно бути гарячим для вас, щоб втратити значну кількість рідини від потовиділення.

Діти та підлітки особливо піддаються ризику, оскільки вони можуть ігнорувати симптоми зневоднення або не вміють їх розпізнавати та лікувати.

Зневоднення також може виникнути в результаті вживання алкоголю. Алкоголь – це сечогінний засіб, що означає, що він робить вас більше.

Головний біль, пов’язаний з похміллям, показує, що ваше тіло зневоднене. Ви повинні намагатися пити багато води, коли ви пили алкоголь.

Якщо у вас діабет, то ви ризикуєте стати зневодненим, тому що у вас високий рівень глюкози в крові. Ваші нирки намагатимуться позбутися глюкози, створюючи більше сечі, тому ваше тіло стає дегідратованим від відвідування туалету частіше.

Дізнайтеся більше про різні види діабету.

Групи людей, найбільш небезпечні для зневоднення

Алкоголь

Під час тренування можна перегріти. Це відоме гіпонатріємія, і це викликано низьким вмістом натрію (солі) в крові. Це може статися, якщо за короткий проміжок часу п’ють надто багато води.

Діабет

Хто в небезпеці?

Гіпонатріємія іноді вражає спортсменів, чий рівень натрію в крові знижується через пот, а потім розбавляється питтям великої кількості води.

Симптомами гіпонатрієми є нудота, блювота та головний біль. У серйозних випадках головний мозок може набухати, спричиняючи плутанину, судоми, коми та, в окремих випадках, смертю.

Будьте здорові та безпечні влітку цього року, під час спеку, барбекю, сінної лихоманки, укусів і в басейні

Гіпонатріємія